Lahko vam povem da v slo na drzavnem nivoju ni nobene take raziskave, obstajajo samo neka letna porocila, ki vsebujejo raziskave med 18 letniki, o starejsih sploh ni govora..
Se moja teza seminarske: Uporaba/zloraba marihuane je stigma mladih in nikakor ne odraza realne starostne strukture porabnikov.
sicer pa dost zalostno da ni v slo ene take raziskave, kjer bi se lepo vidl kdo ga kolk pusi...
zahvaljujem se za vsako pomoc...
ps: hud forum, hudi topici, bom se jih spravu brat k oddam seminarsko...





