S frendom sva nardila majice pa nama jih je še enih 30 ostalo in ce koga zanima jih se prodajava. Cena je 2.990 sit + ptt, predstavljene pa so na www.marsaltito.com
majice so zelo kvalitetne, prav tako tudi tisk. Motiv vidite na majici, je potiskana z obeh strani. Na eni stani Tito z jolo,
na drugi pise "Tuje nocemo, domače ne (pro)damo!" Vmes je še list od ganje...
Ce koga zanimajo, naj se javi ou pogleda na stran:
ganja majice ...
uzivajte



