ganja majice

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
marko
Prispevkov: 9
Pridružen: 29 Maj 2005, 13:24

ganja majice

OdgovorNapisal/-a marko » 24 Jun 2006, 23:31

vem, da naj ne bi delal reklame, sam upam, da ne boste skenslal posta, k ne gre za kako glupo foro, ampak bo mogoče koga zanimalo.

S frendom sva nardila majice pa nama jih je še enih 30 ostalo in ce koga zanima jih se prodajava. Cena je 2.990 sit + ptt, predstavljene pa so na www.marsaltito.com

majice so zelo kvalitetne, prav tako tudi tisk. Motiv vidite na majici, je potiskana z obeh strani. Na eni stani Tito z jolo,

na drugi pise "Tuje nocemo, domače ne (pro)damo!" Vmes je še list od ganje...

Ce koga zanimajo, naj se javi ou pogleda na stran:
ganja majice ...

uzivajte

BloRd
Prispevkov: 352
Pridružen: 08 Maj 2006, 22:20

Re: ganja majice

OdgovorNapisal/-a BloRd » 24 Jun 2006, 23:36

zakaj bi skenslal men je lepa majca

ps malo reklame neskodi

ibi23
Prispevkov: 197
Pridružen: 11 Maj 2006, 22:39

Re: ganja majice

OdgovorNapisal/-a ibi23 » 25 Jun 2006, 12:41

Kul majica, sam tito je pa res mal mim!
Let the nature thrill you

klen
Prispevkov: 989
Pridružen: 27 Jul 2005, 17:07

Re: ganja majice

OdgovorNapisal/-a klen » 25 Jun 2006, 12:59

Pa tako majco si sam narediš in ne rabiš plačat par k.
Folk mi pravi, da mam probleme s travo, bravo, itak mam problem, kadar kupim je predrago...

puhek
Prispevkov: 110
Pridružen: 14 Sep 2005, 16:48

Re: ganja majice

OdgovorNapisal/-a puhek » 03 Jul 2006, 14:13

v bistvu je že prav da je tudi titek na majici, saj parola "tujega nočemo, svojega ne damo" izhaja iz njegovih časov oz. iz svetovne vojne. ne vem meni se zdi kul zadeva

sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: ganja majice

OdgovorNapisal/-a sleak » 03 Jul 2006, 16:32

jz sm si kr eno naroču, pa sm dobu takoj...
kolk je bla mt vesela,jaoooo
Growing is legal. Don´t believe the cops...

joda
Prispevkov: 210
Pridružen: 05 Avg 2005, 23:16

Re: ganja majice

OdgovorNapisal/-a joda » 10 Jul 2006, 19:15

cool
..to je sitotisk varianta?, al kaj drugega?
..drgač tud sam tiskam s frendom,
sitotisk, na kak t-shirt, pa kdaj kaka večja zastava, kaka nalepka kdaj..
odvisno od dneva
recimo..
Let The Force Be With You


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.