Perje

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
TONY_PEROTTI
Prispevkov: 46
Pridružen: 02 Jul 2006, 20:29

Perje

OdgovorNapisal/-a TONY_PEROTTI » 01 Apr 2008, 14:01

Zdele mi je kolega prinesel celo vrečo ogromnih svežih pravkar potrganih listov. Kolko časa je to treba sušiti, da bo primerno za bhang??

lp

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: Perje

OdgovorNapisal/-a lasulja » 01 Apr 2008, 14:03

dej ene dve ure u mleku sušit
police in helicopter search for marihuana ...

TONY_PEROTTI
Prispevkov: 46
Pridružen: 02 Jul 2006, 20:29

Re: Perje

OdgovorNapisal/-a TONY_PEROTTI » 01 Apr 2008, 14:28



No, no!! Pustimo prvoaprilske ob strani.

Če ga mam cel dan na balkonu, bi lahko zvečer že bhank naredu?? Stebla od listov se potrgajo stran??

smoker
Prispevkov: 37
Pridružen: 05 Mar 2008, 18:19

Re: Perje

OdgovorNapisal/-a smoker » 01 Apr 2008, 14:41

za bhang lohka daš tut sveže če se ne morm.sicer se mi zdi de se to pa ne suši le 1 dan ampak kr neki cajta.popravte me če se motm.

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: Perje

OdgovorNapisal/-a lasulja » 01 Apr 2008, 14:48

Itak je u kurcu okus tako da je prou vseeno al je mokro al suho, važno da pokne
police in helicopter search for marihuana ...

TONY_PEROTTI
Prispevkov: 46
Pridružen: 02 Jul 2006, 20:29

Re: Perje

OdgovorNapisal/-a TONY_PEROTTI » 01 Apr 2008, 14:59

Ja, samo ali vlažno pokne kaj manj kot suho??

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: Perje

OdgovorNapisal/-a lasulja » 01 Apr 2008, 15:01

isti kurac
police in helicopter search for marihuana ...

TONY_PEROTTI
Prispevkov: 46
Pridružen: 02 Jul 2006, 20:29

Re: Perje

OdgovorNapisal/-a TONY_PEROTTI » 01 Apr 2008, 15:13

Eh pol pa fino. Je treba te ogromne liste kej natrgat na manjše kose pa stebla porezat??

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: Perje

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 01 Apr 2008, 16:29

zmeči sami vse v lonec neki res vlki.... pa kuhaj v mleku 5 ur
No light, no buds!!!

kurto
Prispevkov: 374
Pridružen: 13 Avg 2006, 12:12

Re: Perje

OdgovorNapisal/-a kurto » 01 Apr 2008, 16:36

če ni bla tvoja prvo aprilska!!!
ni je njive, ni ga hriba, da ga trava ne pokriva!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.