OUTDOOR 2007

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a mofo » 03 Sep 2007, 19:04

AH kje... moje so ravno tko šele začele cvetet pa ni šans da jih pobiram pred 10. novembrom, seveda, če bo gnilo vreme bo treba prej

razen če maš hitro sorto pol pa kr

mihakt
Prispevkov: 572
Pridružen: 18 Dec 2005, 18:04

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a mihakt » 03 Sep 2007, 19:47

mofo kero sorto pa maš?

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a mofo » 03 Sep 2007, 20:01

SH×NL made by volkds <3
whitewidow nirvana
afghan nirvana...afghan se je ze obral

jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a jazo » 03 Sep 2007, 22:42

Banda..kje pa..kasn konc septembra. če bo lepo vreme komot pustim.
It`s not a drug, it`s a lifestyle.

flyflot
Prispevkov: 15
Pridružen: 23 Jun 2007, 18:12

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a flyflot » 04 Sep 2007, 07:41

A je velik narobe, ce posekas v času deževja? Namen sem imel danes zjutri čop čop, vendar me je dež prehitel .

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 04 Sep 2007, 07:53

Tale mi je nekak najbolj pr srcu-nortern light [image][img=http://img245.imageshack.us/img245/2080/slika001wk4.th.jpg][/image]
Letweed,ni fajn zato, ker je dodatno vlažna od dežja,se ti bo sušila tut malček dlje,pa še čisto moker boš!

eightmileshigh
Prispevkov: 93
Pridružen: 04 Maj 2005, 09:34

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a eightmileshigh » 04 Sep 2007, 08:34

mmm supr vreme

prihaja http://en.wikipedia.org/wiki/Mold
Cannabis causes sanity

eightmileshigh
Prispevkov: 93
Pridružen: 04 Maj 2005, 09:34

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a eightmileshigh » 04 Sep 2007, 08:40

Quote:

SH×NL made by volkds <3
whitewidow nirvana
afghan nirvana...afghan se je ze obral




ha jest tud SH X NL by volkds
Cannabis causes sanity

volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a volkds » 04 Sep 2007, 08:43

hehe lepo fantje da sadite moje seedse...baje da so dost vredu...

mal pokazte kako kj rasejo...tisti ki mate moje...
hehe pa ksn klonck tut nebi skodu, ker mi je sh umru...

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 04 Sep 2007, 11:46

Vam tako dobro,meni pa zadnje čase zelo slabo....morem vam sporočit da je Afghan#1 na pol telesa pokojen ...upam da bo vsaj grel dobro pljuča ....štibla enostavno ni držala cele teže vrhov na njem...+ to da je prišel zelo močen veter katero je polomil na pol...vsaj nekaj vrhov sem uspel rešit,drugo pa upam da bo popolnoma dozorelo...
bad kajčmo
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 11 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.