OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
flyflot
Prispevkov: 15
Pridružen: 23 Jun 2007, 18:12

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a flyflot » 03 Mar 2009, 20:27

Jst mam u mislih svetlobe cca 1.5m^2(tok velka je lukna na strehi) pa nardit en odboj svetlobe v stilu mylar al pa alufolije. Zih bo dost, ker zuni se mi ne da ukvarjat!

smeh
Prispevkov: 208
Pridružen: 02 Feb 2009, 19:56

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a smeh » 03 Mar 2009, 20:33

Brez dela ni jela...

Flo
kar seješ, to žanješ!

bane
Prispevkov: 277
Pridružen: 12 Feb 2007, 18:37

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a bane » 03 Mar 2009, 20:35

Quote:

Zih bo dost, ker zuni se mi ne da ukvarjat!





Zih bo gor mogoče 2g

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a weedster » 04 Mar 2009, 00:04

bane nene ga napizduj logično da bo več ... mogoče 2.5g
<3 Mary Jane !

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a tornado » 04 Mar 2009, 00:22

1.5m&#178; lukna na strehi, če je prav obrnjena, in če svetlobo lepo loviš cel dan bi mogla zadeva posekat večino growow tlele, kjer se furajo 250/400w sistemi... Samo izkoristi poletje, potem bo bolj slaba...
The newb is back.

LojzeVrtnar
Prispevkov: 591
Pridružen: 02 Okt 2005, 13:27

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a LojzeVrtnar » 04 Mar 2009, 08:21

z ventilacijo boš mel zabave. če nimaš to bivalnega podstrešja (izolirano).

nared kr en box okol okna, da imaš manjši prostor v katerem moraš imeti željene pogoje.

lp, lv

aja, jest tut mislm, da bi se dalo. odvisno sicer, kakšna je orientacija okna in kako boš zastavil stvar.

lp, lv
Nisem na tvoji strani. Sem na strani argumenta.

filipich
Prispevkov: 129
Pridružen: 09 Mar 2008, 12:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a filipich » 04 Mar 2009, 16:05

ma brezveze

lojzek
Prispevkov: 301
Pridružen: 24 Okt 2007, 15:12

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a lojzek » 04 Mar 2009, 16:06

Evo moj plan za 09. Prosm da popravte kar mislm delat narobe:

U naslednem tednu, torej nekje v sredin marca bom dau v zemlo outdoor skunk semena. Zemlja bo verjetno navadna črna, mogoče dodam kakšno gnojilo če bo pr rok. Prvih 40-50 dni nekje do maja bi probou use uspešne sadike presadit ven ( ženske ). Kar me najbolj skrbi je točno ta faza. Ko bo enkrat zunej se bom že znajdu. Prosm če mi navedete priporočeno opremo, gledou sem " Sylvania grolux 75 w ", za katero piše da je primerna za rast do 18cm, kar bi blo v mojem primeru ravno prav, pa bi jih dau več komadou, tko da bi osvetljevale cca 20-30 sadik. Nasledna stvar: Prezračevanje.. Prostor je zaprt, pa me zanima če bi kej pomagou ta filter za katerga sem že večkrat slišou, pa če bi dau notr še kakšn ventilator za kroženje zraka. Če bi Zrak segrevou z navadnim el. grelnikom in ohranjou cca 20 C, bi blo kul?

10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 04 Mar 2009, 19:09

Kupljene zemlje praviloma ne gnojimo, ker ponavadi vsebuje gnojila za pol leta(in lahko hitro pregnojimo). Določitev spola ti ne bo uspela ker ti bo zmanjkalo časa. Tukaj sta bili mišljeni obe metodi (reveg in s pomočjo klona). Zato ti svetujem kakšno fe seme.

Če boš delal z fe semenom, pa posadi kak mesec prej preden boš dal v naravo, kakšne 14 dni jih imaš na oknu, lahko pa pomagaš za nekaj uric z kakšno cool white ali pa HPSom lahko tudi 70W hps. Potem še kakih 14 dni odvisno od vremena utrjuješ rožo za ven in nato presadiš v jamo.

Utrjevanje: prvih 10 dni imaš rožo podnevi zunaj ponoči pa na toplem. Potem jo še za nekaj dni pustiš zunaj tudi ponoči.
Potem pa jo presadiš zjutraj na kakšen sončni dan.
Ne zaliješ preveč, in zalivaš še nekaj dni in kasneje po potrebi.
Vedno opazuješ vreme da ne šokiraš rože s kakšno nenadno spremebo luči(ko daš ven iz boksa) in temperature(ko rožo zunaj utrjuješ). (vse na soft)

V boxu za sadike ventilatorja praktično ne rabiš, važno je, da je zelo vroče in vlažno. Ventilator ti ponavadi zbija vlago.
Filtra tudi ne rabiš, ker rože v vegetaciji ne oddajajo skoraj nikakršnega vonja.(minimalno)

Svetujem pa ti, da si za prvo leto nabaviš kakšno Easy sativo ali pa maroc, pozabiš na lučke, daš za 14 dni na okno, izpelješ utrjevanje in zakoplješ v jame.

Lončki za sadike naj bodo čim manjši, idealni so tisti od kava avtomata rujave barve, pa kakšno luknjo v poden.

Mlajša kot je sadika, manj je občutljiva za presajanje, je pa bolj ranljiva v kruti naravi.
Spoznavanje narave in družbe (SND)

filipich
Prispevkov: 129
Pridružen: 09 Mar 2008, 12:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a filipich » 04 Mar 2009, 20:10

lep post


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 11 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.