. Za izolacijo bom dal pa volneno volno in jo z necim prekril tko0 da bo stalno 14 stopinj. Okno 1.5 je na juzni strani (JV), tko da pride tud vecerni sonce, jst sm racuni cca 5 ur stalne svetlobo ostalo bo treba se mal optimizerat. V planu mam tud eno 1000W lampo za kratek čas. Sj s sčasoma bom pokazal slike... Zaenkrat imam več različnih sort kupljen lansko leto v NL. Sativa in indica. Želim vam veliko uspehov.Glede gojenja zunaj se pa niti podrazno ne mislm ubadat, zaradi vlage dezja insektov plesni ter nindz ki kradejo in še bi lahko naštevou...
