OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
zelenastvar
Prispevkov: 52
Pridružen: 27 Mar 2009, 13:00

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a zelenastvar » 19 Apr 2009, 16:04

jest mam pa 3 rožice zunaj že slab mesec,in jih hodim vsak 2 dan malo prečikirat in zalit,pa so trenutno v 3 štuku..tako da napredujem bolj počasi,a vendar napredujem

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 19 Apr 2009, 18:28

Ne hodit tolko na plac , so ljudje radovedni
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

maclovin
Prispevkov: 141
Pridružen: 08 Apr 2009, 16:27

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a maclovin » 19 Apr 2009, 18:48

zakaj ne hodit? če imaš dobro kamuflažo to sploh ni problem.
jaz vsak 2. dan grem peljat psa v gozd da ga treniram. in to tudi delam, vendar imam vmesne postanke na določenih, dokaj nedostopnih placih kjer so moje rožice.
2 muhi na 1 mah!
a) dobra kamuflaža pa še pes se lahko malo izživlja nad srnami.
b) srne odganjam s psom tako da se ne bojo kje navadile se šetat okoli mojih bilk.
tako poskrbim da se moje rožice razvijajo pod optimalnimi pogoji ki jih lahko nudi narava
Pa veselo brisanje mojih objav : ))

lep pozdrav

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a weedster » 19 Apr 2009, 18:57

<3 Mary Jane !

Scarsick
Prispevkov: 27
Pridružen: 21 Maj 2007, 18:31

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Scarsick » 19 Apr 2009, 19:00

upam da hodite po takem terenu da se vam nebo do jeseni naredila potka....

Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Kroli » 19 Apr 2009, 20:58

marjancek kake rože pa maš da so že 1 mesec zunaj pa komaj v 3 štuku?
A.C.A.B!

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 20 Apr 2009, 08:53

Pomoje so vzrok nizke temperature pa zato rastejo počasi... drgač računam da jih na koncu tega tedna vržem vn Klonov vrjetno nebom delu oz. mogoče pol ko bojo zuni pa ko bojo malo večje da mam za indoor

jure
Prispevkov: 23
Pridružen: 09 Nov 2008, 15:27

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a jure » 20 Apr 2009, 15:08

Jst mam bilke zdaj mal več kot 7 dni zunaj pa normalno rastejo samo jih imam v enih posodah kao inkubatorji za rastline pa to mam prvič ker tudi prvič sadim in mam semena iz nekega skanka imam pa zlo velik bilk tko da bi moglo vsaj nekaj ratati.A bo kej narobe za rastlino če je v lončnicah drugačna zemlja kot bo kasneje.

Schtr4jh
Prispevkov: 22
Pridružen: 22 Sep 2006, 19:32

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Schtr4jh » 20 Apr 2009, 16:10

jst sm dobu semena (ne vem, ktera vrsta) ... dau sm jih za čez noč v vodo pa pol vse skp v ohišje od računalnika (ker je fajn toplo =) ) ... tretji dan sm jih dal v zemljo iz vrta (kalčki so bli dolgi like 1 cm) ... zdej je pa 3 dni v zemlji in je iz zemlje pokukalo 12 od 15 semen (skalilo jih je 15 od 18) ...
zdej se mi je pojavu problem, ker so že tk zrasla, da jih ne morm več met v škatli od šuhov (mam not 24 led diod, temperatura 24-26, vlažnost 50-80) ... vlke so od 5-10 cm, na nekaterih se že pojavljajo pravi listi =)
torej ... bi že lahk šle vn? =)


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 13 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron