
Quote:
Evo tudi mene, Začenjam letošnjo sezono. Ker imam sama regularna semena, dam danes cca 5 semenk kalit(od passion-a viola fenoti), Ženske obdžim, nardim še malo klončkev pa gasa.Letos se z moje strani sadi predusem autoflowerje.(razlog: vremenu ne zaupam kaj dosti) Na preizkušnjo pade rdeča familija od sweet seeds. Ostalo pa klasika lr#2 kot vsako leto, mogoče kaki suddenflower, kot vsako leto, pa seveda zopet letos passion-ova semena. Violčni fenoti so zanimivi, že zaradi samega vonja, barve so pa sploh fenomenalne. Če imaš srečo lahko naletiš tudi na kako variacijo čisto temnoviolčnih verhov, kateri že malo na črno vlečejo. Tako da, če je kdo še v dilemi za letošnjo sezono, so njegovi viola fenoti ena zanimiva opcija za outdoor. Lahko ga kontaktirate, ziher ima še kaj semen viška (da mu malce reklame nardim
) Upam pa seveda letos preusem na lepše vreme.
Lep pozdrav, pa srečno v sezono 2014 vsem skupaj.![]()
Quote:Quote:
Evo tudi mene, Začenjam letošnjo sezono. Ker imam sama regularna semena, dam danes cca 5 semenk kalit(od passion-a viola fenoti), Ženske obdžim, nardim še malo klončkev pa gasa.Letos se z moje strani sadi predusem autoflowerje.(razlog: vremenu ne zaupam kaj dosti) Na preizkušnjo pade rdeča familija od sweet seeds. Ostalo pa klasika lr#2 kot vsako leto, mogoče kaki suddenflower, kot vsako leto, pa seveda zopet letos passion-ova semena. Violčni fenoti so zanimivi, že zaradi samega vonja, barve so pa sploh fenomenalne. Če imaš srečo lahko naletiš tudi na kako variacijo čisto temnoviolčnih verhov, kateri že malo na črno vlečejo. Tako da, če je kdo še v dilemi za letošnjo sezono, so njegovi viola fenoti ena zanimiva opcija za outdoor. Lahko ga kontaktirate, ziher ima še kaj semen viška (da mu malce reklame nardim
) Upam pa seveda letos preusem na lepše vreme.
Lep pozdrav, pa srečno v sezono 2014 vsem skupaj.![]()
živjo!
tudi sam imam letos namen saditi semena od passiona. sedaj pa glede na to da hvalite viola-fenote me zanima če lahko te fenotipe določim v fazi ugotavljanja spola? se pravi ko bom indoor naredil klon vsake rože da določim ženske?





Quote:
živjo, mene pa zanima kaj je bolš, posadit enga churcha al big bang?
Po forumu brska: 8 in 0 gostov
Opozorilo
Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.
Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.