OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
Greenzor
Prispevkov: 138
Pridružen: 16 Avg 2007, 18:16

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Greenzor » 16 Apr 2009, 04:46

Mal sm pregledu Ic mag pa uk420 forume in se odlocu za semena http://www.snailseeds.com/?art=160

baje majo lepo genetiko , so dokaj odporne na plesen , in ma 2 fenotipa en ki je zelen in ma bolj puhaste cofe , en pa ki je bolj barvast tko k na sliki ki pa ima foce trše .

Happy outdoor

dijana
Prispevkov: 238
Pridružen: 13 Jun 2008, 18:33

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a dijana » 16 Apr 2009, 13:28

men se tud dopade tale frisian dew sam je kr draga

link_up
Prispevkov: 66
Pridružen: 04 Avg 2005, 13:25

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a link_up » 17 Apr 2009, 10:19

kupil direkt od dutch-passion. Bomo vidli kaj naredi

Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Kroli » 17 Apr 2009, 23:02

imam automatic Blueberry F1 x AK47 ker sn bil preveč trešen ko sn naročal pa sn namesto avto AK47 to naročo.

KaJ mislite bi blo vrei če bi naredo mini greenhouse za 4 rastline? se bo sploh ka poznalo na pridelku
A.C.A.B!

Greenzor
Prispevkov: 138
Pridružen: 16 Avg 2007, 18:16

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Greenzor » 18 Apr 2009, 04:48

jah tele auto varjante je najboljs posadit nekje umes med sezono ... ker so auto cvetijo kake 60 dni... torej najboljs maj junij al pa junij julij nekje tm... drgac pa gut semena ;D

ganja365
Prispevkov: 4
Pridružen: 18 Apr 2009, 12:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a ganja365 » 18 Apr 2009, 12:13

Pozdravljeni!
Sem nov na forumu in sm se to leto odločil da bom nekaj posadil. Sadil sem že lansko leto sam je blo bl mal pa kr ena sorta. To leto bom posadu white widow pa el nino. Zdj sm si zrihtu konski gnoj pa me zanima kok cajta more bit v lukni(v gozdu 50x50) predn js not posadim rožce.
Lp

Andrejck
Prispevkov: 35
Pridružen: 27 Avg 2008, 16:39

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Andrejck » 18 Apr 2009, 16:57

pomojm odvisn mal od dezja k rab da se posede sam spet odvisn kok bos dau zravn zemle
Fear is the only limit!

ganja365
Prispevkov: 4
Pridružen: 18 Apr 2009, 12:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a ganja365 » 18 Apr 2009, 17:15

Ja dav bom pov gnoja pa pov zemle.Tiste k bom v gozdu al pa zravn iz nive dobu.

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 18 Apr 2009, 17:27

zmešaš gnoj z zemlo pa posadiš noter

Sonce se tu pr nas pojavi malo pred 7 uro zjutraj (na vzhodni strani je pa plac, zdej bom pa sam še do večera počaku da vidim kdaj točno zaide pa bom pol nastavu svetlobni cikl po soncu. Očitno ne bo časa delat klonov sej se sezona bliža začetku, tak da bo pr meni kr enoličn izbor (blueberry DP). Nekej jih bom pa posadu iz semena, ko jih dobim.

Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Bruno » 18 Apr 2009, 20:33

lp
Mene pa zanima če se bojo šotni lončki dovolj hitro razgradili, da ne bodo omejevali korenin če jih dam direktno v jame? Je to že kdo probal??
So fucking what?!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.