OUTDOOR ...:::2010:::...

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
konoplaj
Prispevkov: 201
Pridružen: 03 Maj 2010, 16:21

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a konoplaj » 03 Maj 2010, 17:17

ja sej pravim da sem prvič na sploh kirem forumu,kaj šele
da bi slike limam..

ti tam gorih pa hvala za nasvet kar se tiče presajanja
sam bom še mnda dle pustil...(VSAJ LANI SEM)pa sem pol v vodo namoču vsee skupaj pa so se razmotlale ko šniranci tote korenine!

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 03 Maj 2010, 18:35

Presadi bilke vsako v svoj lonček .
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

hippie84
Prispevkov: 525
Pridružen: 30 Nov 2008, 09:36

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a hippie84 » 03 Maj 2010, 18:37

Quote:

hahahaha jaz sej se mi tak jebe ko sm dobu semenke kr tak. to bo tak zram za lari fari




po moje se nisma mi2 zastopla nisi še prepozn oz cool je če si danes dal klit. tak da se ti ne sme jebat in ne mej za lari fari in resno stvar v roke
pa tut julija nisi prepozn in bo ganja lepo odcvetela le majn bo gor sem hoto prej povedat

HymalayaGold
Prispevkov: 32
Pridružen: 25 Avg 2009, 10:17

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a HymalayaGold » 03 Maj 2010, 18:48

Živjo, jest sm rastlince presadu v plastične kozarčke, velike dobre pol litra. zej me pa zanima do kere višine lohk zraste oz. je primerno da bojo korenine še mele dost placa. nevem 25, 30, 35 cm.

HymalayaGold
Prispevkov: 32
Pridružen: 25 Avg 2009, 10:17

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a HymalayaGold » 03 Maj 2010, 18:57

Aja pa še 2 stvari me zanimata:
1. Jest mam rastline na okenski polici in ko sonce nabija na rastlince je temperatura na okenski polici tut do 42 stopinj. A je to slučajno prevroče za njih (vode imajo dovolj)?
2. Kot sem že prej povedal imam rastline na okenski polici. Ko pade noč, pa na ulici sveti javna razsvetljava. Svetloba je slaba in ne sveti prav preveč. Ali to lahko škodi rastlini (ker misli da je dan, ali kaj podobnega), da nebi doživela šoka, nevem, probajte pomagat prosim

LP

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 03 Maj 2010, 19:35

Jaz mam 10 rastlin v 2dl lončkih, od tega 7 v zemlji 50/50 (kupljena in zemlja iz vrta) ter 3 samo v kupljeni zemlji. One 50/50 sem sprobal, zato ker eni tu bluzite, da smemo rastlin razvajat... o tem lahko samo povem, da rastejo one v 50/50 vidno počasneje v kupljeni zemlji pa so se mi do zdaj vedno zelo dobro razvile. Se pravi od zdaj naprej nikoli več mešat zemlje , edino zunaj na placu malo.

Himalaya: Razmisli malo 42° hmm kaj ti to pove Dosti preveč!
2. Ja zdaj ne vem koliko ti bo to škodlo, ampak če je ta luč blizu ti v jeseni ne bi zacvetela. Ko boš rože presadil v naravo se ti lahko zgodi, da zacvetijo.

HymalayaGold
Prispevkov: 32
Pridružen: 25 Avg 2009, 10:17

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a HymalayaGold » 03 Maj 2010, 19:53

Kok velike pa vi vn date oz. presadite brez da bi jih zaščitili s kakšno toplo gredo.

Uporabniški avatar
passion
Prispevkov: 1691
Pridružen: 24 Mar 2010, 13:26

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a passion » 03 Maj 2010, 19:54

Quote:

Quote:

hahahaha jaz sej se mi tak jebe ko sm dobu semenke kr tak. to bo tak zram za lari fari




po moje se nisma mi2 zastopla nisi še prepozn oz cool je če si danes dal klit. tak da se ti ne sme jebat in ne mej za lari fari in resno stvar v roke
pa tut julija nisi prepozn in bo ganja lepo odcvetela le majn bo gor sem hoto prej povedat




aha aha ja pol bom z nimi delu tak ko zdej s ttimi da bo se kake pol kile zram
Hell, it's about time.

gipeon
Prispevkov: 187
Pridružen: 25 Apr 2010, 14:31

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a gipeon » 03 Maj 2010, 19:57

Quote:

2. Ja zdaj ne vem koliko ti bo to škodlo, ampak če je ta luč blizu ti v jeseni ne bi zacvetela. Ko boš rože presadil v naravo se ti lahko zgodi, da zacvetijo.




kaj pa je narobe če ti roža zacveti. a ni kul da ti glih zacvetet more pol pa 2 mesca in maš.usaj indoor

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 03 Maj 2010, 20:07

ja večina noče, da outdoor zacveti že maja
Ne vem če si ga dobro razumel, ampak je mislil ono luč ob cesti, ki mu čez noč po rastlinah sveti.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 12 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.