OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
zelenastvar
Prispevkov: 52
Pridružen: 27 Mar 2009, 13:00

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a zelenastvar » 20 Apr 2009, 16:27

jest tud grem psa sprehajat malo ven,vmes pa se ustavim še na placu in prečikiram svoje rožice haha pa ima še pes nekaj od mojega sajenja mam pa ene domače semena skanka,tko da tud nevem točne vrste! rasejo pa počasi najbrž zaradi nizkih temperatur,to sem pa že pogruntal,vendar kaj morem,bolje počasi kot nikdar!

m00d
Prispevkov: 1209
Pridružen: 11 Apr 2007, 21:20

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a m00d » 20 Apr 2009, 17:07

počas rastejo ker so še dost nizke temperature, konec koncev smo komi sred aprila. kar se pa zalivanja tiče, 1x na tedn je čez glavo dost, ni treba hodt usak drug dan zalivat. predlani sm jih zalival 1x na 14 dni pa ni blo vidt da bi jim kej falil.

maclovin
Prispevkov: 141
Pridružen: 08 Apr 2009, 16:27

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a maclovin » 20 Apr 2009, 17:51

tako...
dva lsd-ja so mi pojedli polži.
en big bang k je bil na najbolšem placu k res nebi človk šu tja ga je neka žival popipala.
en lsd je v tak bogem stanju k zgleda da je neka živau stopla gor.
še 6 jih ostane : (((
Pa veselo brisanje mojih objav : ))

lep pozdrav

zelenastvar
Prispevkov: 52
Pridružen: 27 Mar 2009, 13:00

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a zelenastvar » 20 Apr 2009, 19:19

moje sožalje..meni je pa eno moj lasten pes pohodu in polomu,eno so pa eni zajedalci mal napadl,je pa tud šla po gobe:(

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 20 Apr 2009, 19:35

Djte minimalno 50 bilk posadit če jih vsaj 5 hočete žet
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a tornado » 20 Apr 2009, 20:05

Eh, en 10,20% če ti jih požrejo je že preveč. Pa 50% samcev, če delaš direkt z navadnih semen.
The newb is back.

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 20 Apr 2009, 21:16

Nevem kak naj raæunam 100 bilk 20% ti živali zjebejo/narava ostane 80 polovico moških ostane 40 in šele tu pridejo tisti ki jih srbijo prsti ... groza vglavnem
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a tornado » 20 Apr 2009, 21:27

Men je lani preživelo vse razen ene, oziroma dveh (eno sem že tko posadil in lukna me je razfukala in zlomla se mi je v ruzaku tako da je nism niti pogledat šov ne vmes ne na koncu če je slučajn prežvela).... Če maš dobr plac (sepravi nimajo koga kej prsti srbet), odneseš ven dost velike in kdaj zaliješ v največji suši mora vse prežvet

Je pa res da nikol ne veš kdaj te kej preseneti in ti kdo izvoha plac ali pa kak lačn prašič mimo pride
The newb is back.

ganja365
Prispevkov: 4
Pridružen: 18 Apr 2009, 12:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a ganja365 » 20 Apr 2009, 23:00

Mene pa neki zanima. Če jst zdj dam v lukno (v gozdu) konski gnoj,čez kok cajta bi mogu pol jst začet gnojit. s temi umetnimi gnojili.
Lp

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a tornado » 20 Apr 2009, 23:00

drugo leto
The newb is back.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.