OUTDOOR 2007

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a jazo » 24 Avg 2007, 17:37

Quote:

dobra straža jazo in seveda bilke




hehe...tnx..
It`s not a drug, it`s a lifestyle.

mihakt
Prispevkov: 572
Pridružen: 18 Dec 2005, 18:04

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a mihakt » 24 Avg 2007, 19:11

lepo lepo jažo:) kero sorto maš to? vse iz klonov? lp

sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a sleak » 24 Avg 2007, 21:57

a se tud vm dogaja, da se letos pojavlja nekoliko več plesni na rožcah kot lansko leto? Ta dež zadne dni je pr men kr mal zajebu sceno, tko da sm dons odžagu prvo rož´co ( ta ki je prva začela cvetet), jo pogledu pod mikroskopom in vidu da je bla tko al tko že zrela, druge pridejo na vrsto čez kake 3 tedne, če ne bo preveč dežja...

kako pr vas, growerji, kaže?
Growing is legal. Don´t believe the cops...

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 24 Avg 2007, 22:02

počasi vse začelo cvetet, jst osebno ne bom žel saj še mesec dni ama ništa

jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a jazo » 24 Avg 2007, 23:02

miahakt..use iz klonov ja.
ja jst tut se ne mislm zet saj se en mesec..ce ne se vec

lp, jažo
It`s not a drug, it`s a lifestyle.

grosman
Prispevkov: 123
Pridružen: 08 Jul 2007, 04:47

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a grosman » 25 Avg 2007, 03:55

Eni pa že pobirajo, coolsko. Men tudi komaj začel cvetet tak da še bom en cajt sanjo o svojem heftu
Fuck The State System

DEMIGODZ
Prispevkov: 641
Pridružen: 06 Jun 2006, 13:54

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a DEMIGODZ » 25 Avg 2007, 11:51

hehe jas tudi bom se pusto mesec pa pol da cveti

grosman
Prispevkov: 123
Pridružen: 08 Jul 2007, 04:47

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a grosman » 25 Avg 2007, 13:25

Pa to ni res. Vedno ko pridem na plac mam neko štiblo zlamano. Zdaj je bil v akciji veter, jebem mu ......Prav bojim se ko bo puna vršakov, da bo teža prevelika in se bodo veje kar lamale upam da vjesen ne bo hud veter. Bom mogo it v ponedeljek neke šipke nabavit pa razbremenit bilke (Fe-elastičnost). Par fotk obvezanih rastlin


[img=http://img293.imageshack.us/img293/6749/p8250143pn0.th.jpg]
nekaj vršakov



še ena lubica

Letos uporabljam gnojila HESI.
Fuck The State System

LojzeVrtnar
Prispevkov: 591
Pridružen: 02 Okt 2005, 13:27

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a LojzeVrtnar » 25 Avg 2007, 20:58

samo eno opozorilo. rahljaj jim vrvice.
sej to je taka malo prožna vrvica, ne?
jest sem uporabil uno navadno konoplino vrvico in zadeva se ni ne strgala ne zrahljala. zdaj pa ko so stebla še enkrat debelejša postala, si lahko predstavljaš posledice.
Nisem na tvoji strani. Sem na strani argumenta.

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 26 Avg 2007, 12:46

Vprašanje za vse gverilce
Zalivaste vi med cvetenjem bilke z gnojili ali simple pustite to naravi?
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 10 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.