OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Kroli » 22 Apr 2009, 21:14

maš prav tudi meni ni.Aja klonov tak nemorš delat če nimaš lamp pa tega? ker jaz mam samo svoj balkon
A.C.A.B!

LojzeVrtnar
Prispevkov: 591
Pridružen: 02 Okt 2005, 13:27

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a LojzeVrtnar » 23 Apr 2009, 00:55

lahko tut brez lamp,... samo more biti dovolj toplo (okenska polica), pa dost svetlo. drugače pa isto, kot pod lampo.

lp, lv
Nisem na tvoji strani. Sem na strani argumenta.

CannaIce
Prispevkov: 101
Pridružen: 02 Apr 2009, 23:47

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a CannaIce » 23 Apr 2009, 11:40

Quote:

maš prav tudi meni ni.Aja klonov tak nemorš delat če nimaš lamp pa tega? ker jaz mam samo svoj balkon




Kot že 1000x povedano. Lahko. Na okenski polici gre, saj klon oz. potaknjenec v začetni fazi ne rabi in niti ne sme imeti zelo močne svetlobe saj ga čisto izsuši. Za ukoreninjanje je lahko dovolj že okenska polica. Pa še to moraš paziti, da niso na soncu (cca. prvih 8 dni).

boo1
Prispevkov: 581
Pridružen: 27 Jul 2006, 20:56

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a boo1 » 23 Apr 2009, 12:07

akcija!! danes bom dal semena kalit. zunaj je vse pripravljeno.. cel zadovolen, evforicen, nestrpen,... yeah!!




Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Bruno » 23 Apr 2009, 12:25

Lepo! ...semena kalijo, rože rastejo, jame se polnijo...Vsem čim bolši grow 2009 čim manj nezaželene "golazni" pa čim več verhov!

ps:bo kdo kašno slikco baby bilkic prlepu pa to, d se mal nagledamo pa pokomentiramo...js bi jih že sam digič ne funkcionirati

Lp!
So fucking what?!

Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Kroli » 23 Apr 2009, 15:36

Jaz mam early misty staro 14 dni. kak se pa da slike tu gor ker jaz nimam pojma o tem? bi dal slike gor če bi znal lol
A.C.A.B!

zorstat
Prispevkov: 229
Pridružen: 11 Jan 2009, 15:28

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a zorstat » 23 Apr 2009, 15:44

slikaj okrasno rastlino,pojdi na stran SHRANI.SI in shrani sliko potem pa prilepi tretji link sem gor in eto slika tvojih rastlin bo vidna vsem. bom jaz tut mogoce moje early misty slikal pa podal gor.

Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Kroli » 23 Apr 2009, 15:48



tale bilka je zunaj že 15 dni
A.C.A.B!

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 23 Apr 2009, 16:06

Upam da ti uspe...btw jas bom še počaku kak tedn da se vreme malo stabilizira pa da se nehajo te padavine. Sej dokler bojo pa rastle v varnem boxu da se še malo bol pripravijo na divjino Zakaj jih pa maš v lončkih outdoor?

maclovin
Prispevkov: 141
Pridružen: 08 Apr 2009, 16:27

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a maclovin » 23 Apr 2009, 16:13

no to so pa najine rastlinice po 13 dneh
Lopata levo (LSD)

lopata desno (Big Bang)

Orangutan (LSD)

najina ljubljena lopata(po kateri sva poimenovala 2 rožici ,ker sva jo izgubila in iskala pol ure(lepa doživetja):D)
Pa veselo brisanje mojih objav : ))

lep pozdrav


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.