OUTDOOR 2008

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 08 Jul 2008, 16:48

Ma še kdo kaj odvečnih semen oz k jih še ni dal kalit.Zdaj bi še dal vn neki za foro da bi vodo kolko bi še zraslo.Če ma kdo kj odvečnega matriala PM me.Da ne bo vse offtopic mi lahko pove kaj je narobe z mojo bilko na 146 strani ?
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 08 Jul 2008, 17:31

Nič ni narobe z bilko, samo tiste opore ne rabiš, ker je slabo za kamuflažo. Za liste se ne sekiraj, zdaj prihaja počasi obdobje cofov.
Spoznavanje narave in družbe (SND)

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 08 Jul 2008, 18:19

Quote:

Kolkor jaz vem je easy sativa auto....
Drugače pa meni tudi par kom. iz iste vrečke na polno cveti, drugih par pa vegetira. Pogoji enaki ?



GK,Easy sativa ima tri variacije-oz.toliko sem jih 'upinalu 'u paketu lansko leto,v vegi se niti ne razlikujejo,ampak boš vidu v cvetu..indika pheno je bila lani in letos autoflower(slaba polovica indik je auto)),sativa pheno sem obiral konec sep.,začetek okt.,pa še neki podobnega Trance-dutchpassion..prevladujejo indika pheno vrhi ..tam okoli 70%,ti so za v pljuča ,sativa pheno je pa do p...e m.....e ...
ziki

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 08 Jul 2008, 18:37

Quote:

Nič ni narobe z bilko, samo tiste opore ne rabiš, ker je slabo za kamuflažo. Za liste se ne sekiraj, zdaj prihaja počasi obdobje cofov.




Brez tiste opore je skoraj vodoravna
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 08 Jul 2008, 19:05

Ne da se vec spremenit prejsnjega posta ampak brez te opore bi bla bilka pod kotom 45° in bi bla dost bolj opazna ce bi izstopala iz rastja s to oporo je pa tudi opazna zdaj pa nevem kaj naj nardim naj vseeno ostranim oporo ?
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

germ
Prispevkov: 263
Pridružen: 14 Feb 2008, 18:46

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a germ » 08 Jul 2008, 19:38

boljš bilka pod kotom 45°, kot vrabec na strehi...

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 08 Jul 2008, 21:19

Ja ce to oporo stran vzamem se bojim da se bo podrla na tla bilka.Ko pa še bule pridejo ... bolj težko bi to šlo
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

brokoli
Prispevkov: 182
Pridružen: 13 Maj 2008, 20:41

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a brokoli » 08 Jul 2008, 21:37

maš pa nebotičnik...kolk je vlka? mogoče bi blo boljše če bi jo pustil, da se upogne pa jo potem od spodaj s kako rogovilo podpr...
Hašiš.

m00d
Prispevkov: 1209
Pridružen: 11 Apr 2007, 21:20

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a m00d » 08 Jul 2008, 21:41

pa kaj komplicirate, ti jo kr pust prvezano ob kol. men se je lani u jeseni k so ble bule gor, pa še dost vlazno je blo, tud ulegla, pa sm jo lepo prvzezu ob količek...

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 08 Jul 2008, 21:55

Quote:

maš pa nebotičnik...kolk je vlka? mogoče bi blo boljše če bi jo pustil, da se upogne pa jo potem od spodaj s kako rogovilo podpr...





2.3m me je že vse strah.Sem se pozanimal kj je kj ta sorta ... pa so mi rekl da se na cvetenju 100 % raztegne samo to ziher nebo šlo skozi.Na kake 3 metre pa upam.Sj za prvi grow mi je že to preveč upam samo da nebo samo v višino rasla da še kj bul nardi k ni lih na sončni strani.
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 13 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.