OUTDOOR 2006

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: OUTDOOR 2006

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 12 Okt 2006, 20:07

Ko bilk ni več, tudi policije ni več.
Ko pa bilke so, potem se pomaga policiji pri žetvi .

p.s. Lep pozdrav vsem in želim vem kvalitetno žetev ....
Jebim ti signature too long

messino
Prispevkov: 1216
Pridružen: 26 Dec 2004, 13:03

Re: OUTDOOR 2006

OdgovorNapisal/-a messino » 12 Okt 2006, 20:18

... ojej koji pesimizem.

Da ti niso ki, spet ruknli, taplavi, žetve?

... po drugi strani pa,... oj HeCtor! ...ki si hodo tak dugo?
Lp
Zapustil Konopljo.org dne 9.5.2007

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: OUTDOOR 2006

OdgovorNapisal/-a BIG » 13 Okt 2006, 08:23

Mah ko veš da če že od daleč vidš da ni bilk boš takoj tja letu pogledat če je še kej ostalo
Enjoy what is natural

messino
Prispevkov: 1216
Pridružen: 26 Dec 2004, 13:03

Re: OUTDOOR 2006

OdgovorNapisal/-a messino » 15 Okt 2006, 14:04

Včeraj sem pofotkal tri Outdoor Hererje...

PRVI,... Slikano brez fleša. ------------------------------------------------------------------ s flešem.




DRUGI,...
Spredaj,--------------------------------------------------------------------------------------, zadaj.



TRETJI...
Spredaj


S strani...


Pustil jih bom še vsaj tri dni, enga najbrž do 1 Novembra.
Lp
Zapustil Konopljo.org dne 9.5.2007

ffaca
Prispevkov: 520
Pridružen: 16 Maj 2006, 15:48

Re: OUTDOOR 2006

OdgovorNapisal/-a ffaca » 15 Okt 2006, 14:23

A tu naj bi ble slike zram??? Kr men jih ne pokaže
i am invisible!

messino
Prispevkov: 1216
Pridružen: 26 Dec 2004, 13:03

Re: OUTDOOR 2006

OdgovorNapisal/-a messino » 15 Okt 2006, 14:33

oooo šajse, ŠAAAAAAAAAAAAJSEEEEEEEEEEEEEEEEE....
dAJ NAJ EN MOD. ZBRIŠE MOJ GORNJI POST, bom nardil še enkrat.
Pa photopost ne dela.
Zapustil Konopljo.org dne 9.5.2007

messino
Prispevkov: 1216
Pridružen: 26 Dec 2004, 13:03

Re: OUTDOOR 2006

OdgovorNapisal/-a messino » 15 Okt 2006, 16:34

Včeraj sem pofotkal tri Outdoor Hererje...


PRVI.
Slikano s flešem,...


... in brez.






DRUGI.
Spredaj.


Odzadaj.






TRETJI.
Spredaj.


Odstrani.


Pustil jih bom zunaj do prvega dežja, enga pa do 1. Novembra.
Lp
Zapustil Konopljo.org dne 9.5.2007

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: OUTDOOR 2006

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 15 Okt 2006, 19:02

pisda messo, lepo ti je to ratal:D pr men je sam en lep, ostali pa bol švoh:) bo treba drug let lukne kopat no pa veselo kajenje ti želim:)

bosces
Prispevkov: 558
Pridružen: 23 Nov 2004, 17:43

Re: OUTDOOR 2006

OdgovorNapisal/-a bosces » 15 Okt 2006, 19:08

Lepe rožice, jst jih mam tut še zunaj, pa me zanima če jih je treba prej posekat ko pride mraz al to ni važno. Vem da roža ko jo enkrat mraz stisne ne raste več, nevem pa če je to vpliva na kvaliteto končnega produkta??????????


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 12 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.