OUTDOOR 2008

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
troteus
Prispevkov: 9
Pridružen: 08 Avg 2008, 23:08

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a troteus » 11 Avg 2008, 12:25

eeehm...

A mi lahko kdo svetuje, kdaj bo tole za požet.

Visoko je okrog enga metra...

Live and let die.

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a lasulja » 11 Avg 2008, 12:42

Enkrat začetek oktobra, marko tvoja pa čez en mesec, se pravi normalno sredi septembra
police in helicopter search for marihuana ...

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a lasulja » 11 Avg 2008, 12:50

Drugače pa pridni boysi

nekaj pa bo jeseni za puhat

kar tako naprej
police in helicopter search for marihuana ...

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 11 Avg 2008, 16:17

dela se dela hahaha super..drug let pa organizirano posejemo celo slovenijo hahaha,in se pridružimo sosedom kar se legalizacije tiče..
malo las speedy mujeres (es)

maroc spredaj ,zadaj es kloni

oaxan x rox

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 11 Avg 2008, 17:15

huhuhuh mater maš na strmini , pazi da se nebojo bilke prekucnile zaradi teže hehehhehe

Lepo ni kaj rečt , vsako leto presenečaš z temi velikimi košatimi bilkami , keep rocking
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a lasulja » 11 Avg 2008, 17:15

To mi deli
A boš rabu koga za pokadit sej ne boš mogu sam
Poznam enga k ....
police in helicopter search for marihuana ...

germ
Prispevkov: 263
Pridružen: 14 Feb 2008, 18:46

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a germ » 11 Avg 2008, 17:50

gorska roža

power plant


early misty


Lp

Seth
Prispevkov: 72
Pridružen: 24 Mar 2008, 15:40

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a Seth » 11 Avg 2008, 18:04





HIMALAYA GOLD

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a weedster » 11 Avg 2008, 18:24

naaajs
<3 Mary Jane !

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 11 Avg 2008, 19:06

Quote:

To mi deli
A boš rabu koga za pokadit sej ne boš mogu sam
Poznam enga k ....



...ma ooooogrooomnaaaa pljučaaaa,ime mu je lasulja
rabu bom rabu,če me prej ne zaprejo (rasta 11 quote hahahahahaha ),je rekla baba k sem jo pelju poleg da sem nor ,ni zdržala minute poleg in jo je ucvrla v dolino hahahahahaha ...do harvesta me ni več bliz
kar se pa pomoči tiče jst sem za
fantje, lepe rože furate ,brez jebe!!upam da vam rata vse kot ste si zamislil


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 16 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.