Outdoor 2011

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
maliowner
Prispevkov: 105
Pridružen: 10 Jan 2011, 22:26

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a maliowner » 06 Sep 2011, 14:58






kolko približno še rabjo moje frisian dew? in še eno vprašanje ko sušim postrižem tudi tele laske okol al samo liste??

Tartarlol
Prispevkov: 521
Pridružen: 17 Maj 2010, 16:17

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a Tartarlol » 06 Sep 2011, 16:57

laski se bodo not zvili, listeke pa samo zelene, ki ven štrlijo in nimajo dosti kristalov.
Lahkopa jih tudi pustiš.
Malo poglej po forumu kdaj se reže, to še bo rablo en čas...

filipich
Prispevkov: 129
Pridružen: 09 Mar 2008, 12:08

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a filipich » 06 Sep 2011, 17:00

@maliowner jaz pa mislim, da je čas žetve čez teden dni

penko
Prispevkov: 45
Pridružen: 26 Jun 2009, 00:34

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a penko » 06 Sep 2011, 17:37

matr mate vsi lepe bilkice

krokovic
Prispevkov: 155
Pridružen: 30 Mar 2010, 15:27

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a krokovic » 07 Sep 2011, 10:33

Po moje tud se kak teden do 10 dni max. ko bo nekak pol laskov rjavih, dol z njo

timoslav
Prispevkov: 505
Pridružen: 02 Feb 2010, 19:17

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a timoslav » 07 Sep 2011, 12:47

@maliowner Še lepša je kot tista na sliki Dutch Passion-a

cereus
Prispevkov: 667
Pridružen: 16 Avg 2006, 12:14

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a cereus » 07 Sep 2011, 13:30

Prispevek v reviji Dolce Vita
Frisian dew
http://www.scribd.com/doc/30937614/Dolce-Vita-Slovenija-05
>>OnePiecePuzzle>>

AliceSvalley
Prispevkov: 7
Pridružen: 07 Sep 2011, 13:39

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a AliceSvalley » 07 Sep 2011, 13:50

Ilike...kje se da dobiti to revijo?

cereus
Prispevkov: 667
Pridružen: 16 Avg 2006, 12:14

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a cereus » 07 Sep 2011, 13:56

Morda v kakšnem grow shopu, če imajo starejše zaloge???Dolce vito je zamenjala revija dolce vita balkan, ampak do kdaj jih bodo izdajali se ne ve, ker naj bi jo ukinili>bastardi
>>OnePiecePuzzle>>

AliceSvalley
Prispevkov: 7
Pridružen: 07 Sep 2011, 13:39

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a AliceSvalley » 07 Sep 2011, 14:31

Evo še moj prvi grow:

Vrsta-domača:)

Tele dve sta tolk skupi da sta skor v simbiozi


Tale ni toliko razvejana,verjetn zaradi premalo sonca(sorta je ista)

Yummi:


Upam na lepo vreme,ker še jim kar dost manjka..naj en profi reče od oka koliko,ker men se ne sanja


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 12 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.