OUTDOOR 2014

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
izzy
Prispevkov: 952
Pridružen: 05 Avg 2011, 16:32

Re: OUTDOOR 2014

OdgovorNapisal/-a izzy » 20 Jan 2014, 19:46

Nič slabša niso, isto je...

sejko
Prispevkov: 202
Pridružen: 19 Avg 2010, 19:47

Re: OUTDOOR 2014

OdgovorNapisal/-a sejko » 20 Jan 2014, 20:01

Je že kdo zunaj sadil Auto AK47 od lowlife?

tidymetal
Prispevkov: 234
Pridružen: 23 Feb 2013, 23:09

Re: OUTDOOR 2014

OdgovorNapisal/-a tidymetal » 20 Jan 2014, 20:07

Kateri komplet pa priporočaš?

a) Mix-Rasta
-2x the church
-2x AMS
-1x big bang

b) indica mix 1
-the church
-lemon skunk
-cheese
-el nino
-train wreck

V prvem mixu bi uspele vse(glede na podatke) v drugem pa je train wreck malo bolj pozen.

izzy
Prispevkov: 952
Pridružen: 05 Avg 2011, 16:32

Re: OUTDOOR 2014

OdgovorNapisal/-a izzy » 20 Jan 2014, 21:08

1. Komplet ker vse sorte končajo pri nas. V drugem boš imel z cheesom in el ninjem velike probleme.

tidymetal
Prispevkov: 234
Pridružen: 23 Feb 2013, 23:09

Re: OUTDOOR 2014

OdgovorNapisal/-a tidymetal » 20 Jan 2014, 21:19

Pa se da te rastline z začetniškim znanjem oblikovat v lep grmiček oz. grm?

izzy
Prispevkov: 952
Pridružen: 05 Avg 2011, 16:32

Re: OUTDOOR 2014

OdgovorNapisal/-a izzy » 20 Jan 2014, 21:22

Da. LST in FIM pa si zmagal.

tidymetal
Prispevkov: 234
Pridružen: 23 Feb 2013, 23:09

Re: OUTDOOR 2014

OdgovorNapisal/-a tidymetal » 20 Jan 2014, 21:57

Kaj pa je boljše?

Za FIM-anje sem gledal malo posnetke pa je razlika med FIM-anjem in vršičkanjem samo to da lahko pri FIM-anju nastanejo 4 nove veje.

Robin
Prispevkov: 38
Pridružen: 23 Apr 2013, 22:22

Re: OUTDOOR 2014

OdgovorNapisal/-a Robin » 20 Jan 2014, 22:02

a purple maroc se lepo obnese zunaj ?

yakuza
Prispevkov: 3
Pridružen: 20 Jan 2014, 22:33

Re: OUTDOOR 2014

OdgovorNapisal/-a yakuza » 20 Jan 2014, 22:38

Pozdravljeni

Sem nov na forumu in sem že malo brskal vendar nisem našel nič kar bi mi odgovorilo na moje vprašanje zato bom kar tu vprašal

Katera semena mi priporočate za gojenje outdoor, na nekje 700m nadmorske višine? Ter katere so najmanj zahtevne in najbolj odporne proti plesni? Torej katera semena je najbolje kupiti v mojem primeru? Sam sem gledal Dutch passion passion #1 kaj pravite na tega?

palck
Prispevkov: 234
Pridružen: 31 Mar 2013, 23:29

Re: OUTDOOR 2014

OdgovorNapisal/-a palck » 21 Jan 2014, 00:05

PAssion#1 je kul
Dovol hitro ti bo končala
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain.
Bob Marley


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.