OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
lojzek
Prispevkov: 301
Pridružen: 24 Okt 2007, 15:12

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a lojzek » 30 Avg 2009, 16:20

Še moj update easy sative, cveti cca 7 tednov. Zdi se mi da bo čez en teden dobra za posek. Kaj mislte? Bi jo moral pustit kej dlje?






10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 30 Avg 2009, 16:36

ulala kak vrh
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a zacetek » 30 Avg 2009, 17:17

Ti si taprav LOJZ z velkimi slikami.
Drgač pa E. Sativa itak zakon

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 30 Avg 2009, 17:45

Lojzek mas mogoce sliko od cele bilke ?
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

Some1
Prispevkov: 749
Pridružen: 03 Feb 2009, 19:52

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Some1 » 30 Avg 2009, 18:00

Quote:

Quote:

Lepe Pipe

Drugače sem pa danes bil na placu in vidim,da je ena od bilk osemenjena :/ Sicer sem opazil samo 1 seme na stranskem vrhu ( na glavnem ni videti nič) vendar mi še sedaj ni jasno kako je to mogoče Izgleda, da ima še nekdo nasad v okolici in ni odstranil moške.




morda si pa kako "jajco" spregledal in maš hermiča?jaz sem letos mel 3 na dveh različnih placih..milim da so jih povzročle ekstremne temp. razlike.samo po drugi strani pa skor ne verjamem da bi ti samo eno semenko naredlo če maš več bilk tam?edino če bi naredla kao hermiča z enim samim defektnim prašnikom?al pa morda ma res kiri v bližini kak nasad in ni moških odstrano al pa malo prepozno.




Hmm skoraj 100% sm, da ni bilo hermiča vmes, ker sem rože podrobno pregledal in vrjetno hermič tudi sedaj nebi naredil takih batov ali pač?

Kolikor sem bral lahko cvetni prah nese tudi več km, pravtako je ogromno čebel v okolici, tako, da se ne čudim, če je katera osemenjena

baad
Prispevkov: 163
Pridružen: 19 Jul 2009, 16:01

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a baad » 30 Avg 2009, 18:06

lepa smreka

lepo lepo

js bi še pustu malo do , da bo taprav.
PRIHODNOST JE ŽIVETI Z MATI NARAVO - vštric

volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a volkds » 31 Avg 2009, 07:52

sativa pa 8 tednov ne gre skupi...
prej 12-13

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 31 Avg 2009, 10:34

porn !

ww, 2 teden :


northern lights, 2 teden, dosti manjsa od gospodične vdove ker sem jo posadil kar kaksen mesec kasneje, nekaj pa vseeno bo :
If you want peace, prepare for war !


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron