OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
hippie84
Prispevkov: 525
Pridružen: 30 Nov 2008, 09:36

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a hippie84 » 21 Sep 2009, 20:48

še moj purple white rhino


JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 21 Sep 2009, 21:01

lepa jaz !
If you want peace, prepare for war !

Muri
Prispevkov: 75
Pridružen: 13 Sep 2009, 22:49

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Muri » 21 Sep 2009, 21:15

nice!!
Legalize Marijuana!!

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a zacetek » 21 Sep 2009, 21:16

Quote:

Huh rata jaz imam isti problem. 3 bilke plesnijo. Jih sušim vendar plesen še kar napreduje. Danes sem jih sušil na soncu in upam, da plesen nebo šla naprej.

Ko je roba suha plesen ne napreduje več ali pač? Predvidevam da ne ker ni vlage?

Če bo šlo takole naprej mi bo šlo 70% pridelka v nič

What to do? any idea ?:)





Js vem ka nebom več sadiv

Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Bruno » 21 Sep 2009, 21:41

Js mam eno bolj začetniško vprašanje glede plesni...to naj bi se praviloma pojavljala ko roža zaključuje s cvetenjem in ne v zgodnjem oz nekje sredi cvetenja?..me kr mal skrbi kaj bo dele čez dan dva k grem na plac
So fucking what?!

blazt
Prispevkov: 37
Pridružen: 14 Sep 2009, 15:57

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a blazt » 21 Sep 2009, 21:43

jaz full lepa rožca---->bi kdo menjal semena lemon skunk ali ak-47 za orange bud?

rabi mi najmanj 2 semena

to govorim za outdoor 10

bosces
Prispevkov: 558
Pridružen: 23 Nov 2004, 17:43

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a bosces » 21 Sep 2009, 21:58

Quote:

ejga ke ma ta favoritka bule ? hh






še enkrat preberi kdaj konča pa ti bo vse jasno kje so bule,
da ti osvežim spomin iz prejšnjih outdoorov moje favoritke:

http://www.shrani.si/?2G/nJ/1nncjrm1/img0431.jpg
http://www.shrani.si/?t/BY/1ofyfvAG/slika023.jpg
http://www.shrani.si/?img3829978671.jpg






zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a zacetek » 21 Sep 2009, 22:08

uja tale pa je, poizvej sorto

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a tornado » 21 Sep 2009, 22:35

Evo fantje, mal za slinit se








The newb is back.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 14 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.