Outdoor 2011

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
AndyBotwin
Prispevkov: 2
Pridružen: 05 Sep 2010, 12:38

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a AndyBotwin » 25 Apr 2011, 22:03

izanci: 45g sveže

Lumatek
Prispevkov: 33
Pridružen: 26 Dec 2010, 16:07

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a Lumatek » 25 Apr 2011, 22:57

Hi folks, prvič bi zunaj posadil,pa me zanima a bo napaka,če dam vzklita semena v teglc z zemljo in imam na balkonu pod dnevno svetlobo,ko pa zadeva zraste do določene višine pa odnesem ven in nadaljujem na placu zunej? Ali bi blo potrebno imet pod lučjo indoor obvezno, pa potem ven dat?

maliowner
Prispevkov: 105
Pridružen: 10 Jan 2011, 22:26

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a maliowner » 25 Apr 2011, 23:55

dobr bo ponoč jih loh daš not

lp

dzezvick
Prispevkov: 480
Pridružen: 11 Nov 2008, 08:03

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a dzezvick » 26 Apr 2011, 12:10

Flo, sam to ti je šlo u cvet, zdej bo pa trajal da ti revega bilka, upej da bo kej zrasla, k jo bo to ful zavrl u višino.
Arabska molža je zakon!

flo
Prispevkov: 199
Pridružen: 24 Apr 2010, 19:09

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a flo » 26 Apr 2011, 19:18

nč hudga če se bo mal ustavila rast bo pa polj bolj potegenla.
Mater je fajn, ku je lušten!!

cereus
Prispevkov: 667
Pridružen: 16 Avg 2006, 12:14

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a cereus » 27 Apr 2011, 10:28

Kolk in kako se pozna kej tale reveg na sativah, hibridih in femeniziranih? Men so mother plants ušle v cvet>Bushman, Mandala in BlackJack. Vem pa, da jih je treba šopat z dušikom in da pustiš tiste verhce gor, ker potem poženejo veje iz tistih verhcov.
Komentarji dobrodošli...
>>OnePiecePuzzle>>

Vengust24
Prispevkov: 109
Pridružen: 05 Okt 2010, 12:36

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a Vengust24 » 28 Apr 2011, 15:38

fakin šit, evo: luknje skopane 2 faking popoldneva mi je vzelo samo kopanje in miljardo požrtih živcev k te je skoz strah da bo kdo pršu čeprav se zavedaš da tam nobenga ni sam vseen te je strah. rastlince so do zdj skoz pod toplo gredo in majo okol 25 27 cm.debela stebla in so sexy.presadil sm jih včeraj nekaj ostale pa še bom. koplem pa koplem kr na enkrat ilovka... to ni kul za sajenje ? slikat ne upam več k mi je en kle gor reku da kao desni klik na sliko pa da vidi s čim sm slikal in kao neki najbolši gps signali.wtf ! zdj pa samo rasti rasti !

Gost

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a Gost » 28 Apr 2011, 15:51

Zdravo! včeraj sem bil na placu in videl, da se mi je ena biljka zlomila 1 cm pod kličnim listom,... verjetno ne morem narediti nič ali pač??

ali naj jo kar vržem ven in posadim drugo?

Vengust24
Prispevkov: 109
Pridružen: 05 Okt 2010, 12:36

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a Vengust24 » 28 Apr 2011, 15:57

ti dam jst 2 zastonj


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 7 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.