Outdoor 2011

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
goblincek
Prispevkov: 252
Pridružen: 24 Apr 2011, 17:17

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a goblincek » 01 Maj 2011, 18:14

ta iz konoplje strik na dezju hitro zacne gnit.... in se takoj strga. za vremenske razmere so idealni plezalski strkiki ki so plastificirani oz striki iz umetnih materijalov so obstojni za dez strik mora zdrzati 4-5mesecev

Hush
Prispevkov: 120
Pridružen: 29 Apr 2011, 12:06

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a Hush » 02 Maj 2011, 12:59

Žal imamo v našem okolišu ½podjetnika½ ki na veliko zasaja radius 10 km. Pušča smeti, polovico če ne več pridelka mu itak vsako leto zasežejo, tako da že vsi kmetje in lovci vedo kako zgleda in jo ze načrtno tudi iščejo. Žal so že na skoraj vseh dobrih placih našli tako da nam ki imamo namen nasadit 1 ali 2 raslini ne preostane dosti izbire... Poleg tega je veliko lenuhov ki namesto da gredo na sprehod pomladi in sami nasadijo potem v jeseni obupano iščejo bilke(norci pač). Zato mi ne preostane drugega kot tree grow zaenkrat ga še vedno nihče ni našel in upam da tudi nebo. Glede agrogela ga sam ne odobravam pa saj ti 25 l zemlje tudi zdrži okoli 2 tedna brez problema. Čim manj kemije več organike priporočam. Če pa bi rad kadil ½radioaktivno½ ganjo pa si omisli 70%hydomul:20%zemlje

Naravni repelenti ki so unčikoviti in obenem zastonj:
šop človeških las
voda premešana z jajco (top)
urin...

Osnova za tree grow:
Odpodaj fiksno zavešeš vrv, nato pležeš po drevu navzgor z vrjo ki jo vsakih 5 m fiksiraš s karabinerjem v drevo, ko dosežeš vrh se po isti vrvi spustiš dol. Nato samo spodaj odvežeš vrv in jo potegneš dol. Karabinerji na vsakih 5 m ostanejo(skoraj neopazno). Vrh smreke(na 20-25m) ponavadi odrežem in na vsaki strani zvežem 25l lonca. V sezoni ponavadi zalivam okoli 5-8x. Tako da niti ni dosti plezanja. Karabinerji ostanejo večno tako da se samo prvo leto malo mučiš z vrtanjem, nato vsako naslednje leto enostavno ko pasulj

gonzalez
Prispevkov: 147
Pridružen: 31 Okt 2010, 16:42

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a gonzalez » 02 Maj 2011, 18:29

jebemtiš Hush, ti si orng zverziran v temle. sčasoma si morem tudi jaz omislit nekaj svetlejšega

@goblincek
kot sem že rekel, to je samo tista zihr varianta, imam poleg teh dveh drevesnih rožic še štiri druge, ki trenutno rinejo iz zemlje pod posteljo, potem jih čaka teden sonca, potem pa na trdna gozdna tla (luknje že skopane in to absolutno brez vsakršnih odpadkov)
seveda, sem s trdnimi samo poudaril, da so na tleh, zemlja namreč ni trda

Gost

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a Gost » 02 Maj 2011, 19:21

Kaj bi pa to lahko bilo??

Na biljki je bilo 2 dni nazaj neka stvar kot plunek (polž ne more biti ker imam na oknu). Tisti plunek sem spral z biljke in danes čez 2 dni se je spet pojavil ravno tam kot prej.

Na eni strani biljke se listi ukrivljejo dol in sem mi zdi da so malo bolj temno zelene barve,...

kaj narediti?

Uporabniški avatar
passion
Prispevkov: 1691
Pridružen: 24 Mar 2010, 13:26

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a passion » 02 Maj 2011, 19:26

to je nek pajk of some kind, ki ne skodi rastlini, pac pusti slini podobno zadevo.
Hell, it's about time.

iksd
Prispevkov: 512
Pridružen: 06 Sep 2010, 16:29

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a iksd » 02 Maj 2011, 19:49

a da zemlja povzroči gnitje korenin, more biti res uber glinena pa zbita, ali je dosti da ko je vlažna pa jo v pest stisneš kar trdo ostane skupaj?
lp

dreamer
Prispevkov: 39
Pridružen: 17 Maj 2010, 14:01

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a dreamer » 02 Maj 2011, 22:26

Quote:

a da zemlja povzroči gnitje korenin, more biti res uber glinena pa zbita, ali je dosti da ko je vlažna pa jo v pest stisneš kar trdo ostane skupaj?
lp




A je sploh zemlja če ne ostane zbita?

Gost

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a Gost » 03 Maj 2011, 13:12

Kolikokrat kaj vršičkate tisti, kateri date kalit aprila (brez predhodne rasti z lampami)?

Verjetno enkrat pri 4-5 štuku. Še kdaj potem ali je to dovolj, da ne preveč zaviraš rasti?

Koliko pa vam potem zraste v višino, če vršičkae enkrat ali dvakrat?

puddleofweed
Prispevkov: 101
Pridružen: 23 Feb 2011, 11:58

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a puddleofweed » 03 Maj 2011, 14:13

vem da je blo že velikrat napisan za sredstva proti zatiranju polžev,sam se mi ne da spet tok iskat pa me zanima kaj je najbolj proti zatiranju polžev ki deluje tudi če je dež,približna cena in ime izdelka seveda...upam za čimveč odgovorov! hwala...Lp!

goblincek
Prispevkov: 252
Pridružen: 24 Apr 2011, 17:17

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a goblincek » 03 Maj 2011, 19:08

iksd
zemlja je ok. merkaj samo da ne pregnojis placa in ti ne bo zacelo nic gnit. mogoce jeseni vrhi da ti bojo zaceli gnit samo to pa nima velikega pomeva zemlja ampak vreme


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 12 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.