strik mora zdrzati 4-5mesecev 
strik mora zdrzati 4-5mesecev 
in jo ze načrtno tudi iščejo. Žal so že na skoraj vseh dobrih placih našli
tako da nam ki imamo namen nasadit 1 ali 2 raslini ne preostane dosti izbire... Poleg tega je veliko lenuhov ki namesto da gredo na sprehod pomladi in sami nasadijo potem v jeseni obupano iščejo bilke(norci pač). Zato mi ne preostane drugega kot tree grow zaenkrat ga še vedno nihče ni našel in upam da tudi nebo. Glede agrogela ga sam ne odobravam pa saj ti 25 l zemlje tudi zdrži okoli 2 tedna brez problema. Čim manj kemije več organike priporočam. Če pa bi rad kadil ½radioaktivno½ ganjo pa si omisli 70%hydomul:20%zemlje

sčasoma si morem tudi jaz omislit nekaj svetlejšega
(luknje že skopane in to absolutno brez vsakršnih odpadkov)


Quote:
a da zemlja povzroči gnitje korenin, more biti res uber glinena pa zbita, ali je dosti da ko je vlažna pa jo v pest stisneš kar trdo ostane skupaj?
lp![]()
hwala...Lp!
Po forumu brska: 12 in 0 gostov
Opozorilo
Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.
Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.