

Quote:
ok, jst rečem, da se splača kopat. sam ponavad kopljem dokler se le da (ponavad do prve skale, k je niti v dveh urah ne morem več ven zruvat), oz dokler se mi ne zdi, da je dovolj. če je globina za moje pojme premajhna, luknjo na vrhu ogradim in dodam še 10-30cm zemlje (odvisno od globine). da bi šu delat plac tko, da bi skopal luknco 20×20×20cm pa tja not posadu, se mi zdi norčevanje z rožce. no spet odvisn kakšno prst maš. sam po večini je kar precej zbita, tko da se splača mal razrahljat.
s frendom sva sadila na isti lokaciji, sadike iste sorte. frend je že skopal tam nek 30×30×30 (ne nosim metra s sabo) luknjo, posadu, zasul in zvil joint, ko sem jst še kar kopal. moja luknja je bla ful večja kot njegova. recmo 60×60 pa ene 70 v globino. no, moja rožca je mela na konc gor za par njegovih rožic robe. zamudu sem se pa mogoč pol urce dlje. pol pa sam presodi, če/kolk se splača kopat.
edit: bog ve kakšna bi bla roža, če bi bla luknja 1×1×1.5m![]()

Quote:če boš stebelce ko je še mala zakopal kr v zemljo do kličnih listov pol je dost velka nevarnost da ti zgnije steblo v zemlji če bo preveč vlažno
drgač pa tistle štibl pred kalčnimi listi je dobr zakopat v zemljo ker iz tega lahko požene še zajeten kup korenin. pa tud problema z "stanjem" ne bo mela rastlina![]()


Po forumu brska: 9 in 0 gostov
Opozorilo
Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.
Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.