OUTDOOR 2007

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
bane
Prispevkov: 277
Pridružen: 12 Feb 2007, 18:37

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a bane » 24 Mar 2007, 15:19

stare so 3 tedne

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a mike » 24 Mar 2007, 19:57

kva maš pa zaeno prst to? pa dej zmeč stran tiste palčke. ne vem, kva vsi nekj podpirate rastlince. a mislš, da ji s tem delaš kakšno korist? ravno nasprotno. če jo boš zdej navadu, da ma skos eno oporo, bo v naravi padla pod prvo sapico. naj se matra, pust jo, da dol pade, dej ji vent, da piha v steblo. le tako se bo navadla na kruti svet, ki jo čaka zunej.

Baphomet
Prispevkov: 1275
Pridružen: 27 Feb 2006, 22:56

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a Baphomet » 26 Mar 2007, 21:11

tako je ,se stinjam z mikovo izjavo...pusti,da se mantra mal rastlina.

lp
<baphomet>
the walley of sylvania

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a mofo » 28 Mar 2007, 01:56

ja, najbolš da še kako srno pripelje iz živalskega vrta da mal odgrizne plant stran

drgač pa tistle štibl pred kalčnimi listi je dobr zakopat v zemljo ker iz tega lahko požene še zajeten kup korenin. pa tud problema z "stanjem" ne bo mela rastlina

eightmileshigh
Prispevkov: 93
Pridružen: 04 Maj 2005, 09:34

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a eightmileshigh » 28 Mar 2007, 10:13

Quote:

ok, jst rečem, da se splača kopat. sam ponavad kopljem dokler se le da (ponavad do prve skale, k je niti v dveh urah ne morem več ven zruvat), oz dokler se mi ne zdi, da je dovolj. če je globina za moje pojme premajhna, luknjo na vrhu ogradim in dodam še 10-30cm zemlje (odvisno od globine). da bi šu delat plac tko, da bi skopal luknco 20×20×20cm pa tja not posadu, se mi zdi norčevanje z rožce. no spet odvisn kakšno prst maš. sam po večini je kar precej zbita, tko da se splača mal razrahljat.
s frendom sva sadila na isti lokaciji, sadike iste sorte. frend je že skopal tam nek 30×30×30 (ne nosim metra s sabo) luknjo, posadu, zasul in zvil joint, ko sem jst še kar kopal. moja luknja je bla ful večja kot njegova. recmo 60×60 pa ene 70 v globino. no, moja rožca je mela na konc gor za par njegovih rožic robe. zamudu sem se pa mogoč pol urce dlje. pol pa sam presodi, če/kolk se splača kopat.
edit: bog ve kakšna bi bla roža, če bi bla luknja 1×1×1.5m




no jest nebi reku temu(20x20x20) lih norčevanje.sm mel izkušnje že iz manjšimi luknjami npr. 10x10x10 pa so ble rože 2,5 m , 450g
Cannabis causes sanity

me2d
Prispevkov: 82
Pridružen: 03 Avg 2006, 23:13

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a me2d » 28 Mar 2007, 14:36

Jst bom meu pa letos durban poison pa hočm met še kako drugo sorto ku ni čist sativa, kaj mi svetujete nej uzemm
gojim pa "prvič"

mihakt
Prispevkov: 572
Pridružen: 18 Dec 2005, 18:04

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a mihakt » 28 Mar 2007, 14:39

Quote:


drgač pa tistle štibl pred kalčnimi listi je dobr zakopat v zemljo ker iz tega lahko požene še zajeten kup korenin. pa tud problema z "stanjem" ne bo mela rastlina


če boš stebelce ko je še mala zakopal kr v zemljo do kličnih listov pol je dost velka nevarnost da ti zgnije steblo v zemlji če bo preveč vlažno

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a mofo » 28 Mar 2007, 16:17

no ja, men se to še ni zgodilo, mislim da se tudi težko razn če je zemlja konstantno mokra par dni

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a mike » 28 Mar 2007, 16:43

jst sem zmer zasipal do prvih listov. če sem presajal v večje lonce, vselej do prvega štuka (še klične pokopal). isto ko sem nesu na plac, zasul spet do prvih listov. in ker so mi ponavad odpadli spodnji listi (1-2 štuka), sem zakopal do tretjega. nikol mi ni še nobena zgnila zarad tega. res pa je, da ne smeš preveč zalivat. če zalivaš preveč, ti že tko al tko zgnije, tut če je nič ne vkoplješ.

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a mofo » 28 Mar 2007, 20:25



opa! spet postaja topleje


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron