gojenje na drevesu 2011

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
gonzalez
Prispevkov: 147
Pridružen: 31 Okt 2010, 16:42

Re: gojenje na drevesu 2011

OdgovorNapisal/-a gonzalez » 22 Maj 2011, 17:08

ma ja tud jaz mam tam okrog 20m. pa pred parimi dnevi sm še obrezvou, tk da je blo kr pestro
za štrik pa ostalo mi je pa škoda dnarja, ker itak plezam po takmu drevesu, k ima polno vej, uglavnm enkratnim za plezanje

gonzalez
Prispevkov: 147
Pridružen: 31 Okt 2010, 16:42

Re: gojenje na drevesu 2011

OdgovorNapisal/-a gonzalez » 29 Maj 2011, 12:21

update:



s prve slike vidte, da so res malenkost pretegnjene, ampak od 4. štuka naprej pa rastejo normalno, ker sm upoštevou nasvet od Mravlje in še mau porezal drevo

goblincek
Prispevkov: 252
Pridružen: 24 Apr 2011, 17:17

Re: gojenje na drevesu 2011

OdgovorNapisal/-a goblincek » 30 Maj 2011, 16:34

ej zakon tastar. ta tvoja roza mi je skos bol usec. res svaka ti cast na to k si naredu kr na drevesu. res si nor. pa zelo lepi rozci dobis 10tock od 10

gonzalez
Prispevkov: 147
Pridružen: 31 Okt 2010, 16:42

Re: gojenje na drevesu 2011

OdgovorNapisal/-a gonzalez » 30 Maj 2011, 20:08

hvala, hvala goblinček

gonzalez
Prispevkov: 147
Pridružen: 31 Okt 2010, 16:42

Re: gojenje na drevesu 2011

OdgovorNapisal/-a gonzalez » 10 Jun 2011, 19:56

sicer se mi zdi, da ni kšnga pretiranga zanimanja (razn goblinčka seveda ), ampak če sm začel, bom še še končal

najprej pogled kakšnih 5 metrov izpod hobuka:



goblincek
Prispevkov: 252
Pridružen: 24 Apr 2011, 17:17

Re: gojenje na drevesu 2011

OdgovorNapisal/-a goblincek » 10 Jun 2011, 20:14

res si faca
kam si ti lezu sam imas pa pomoje 100% plac.
a si kj pogledu a ti ze kj kazeta kaj sta (moski,zenska)

gonzalez
Prispevkov: 147
Pridružen: 31 Okt 2010, 16:42

Re: gojenje na drevesu 2011

OdgovorNapisal/-a gonzalez » 10 Jun 2011, 20:18

ja mislm, da je tale res 100%
ne, nobenih preflowerju še ni vidt

Buddah
Prispevkov: 381
Pridružen: 07 Jun 2010, 12:36

Re: gojenje na drevesu 2011

OdgovorNapisal/-a Buddah » 10 Jun 2011, 20:27

Res so hude! =)

gonzalez
Prispevkov: 147
Pridružen: 31 Okt 2010, 16:42

Re: gojenje na drevesu 2011

OdgovorNapisal/-a gonzalez » 10 Jun 2011, 20:29

se strinjam, najbolj mi je pa njihov vonj všeč

Descartes
Prispevkov: 302
Pridružen: 06 Dec 2010, 19:11

Re: gojenje na drevesu 2011

OdgovorNapisal/-a Descartes » 10 Jun 2011, 22:27

car si! ce bi jaz znal plezat bi tudi tak porihtal kot si ti:) 100% varnost :P


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 10 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.