

. pa ne rabš jih met pač 10 lih na kupu an. iz helija se pa marsikej vid..
Quote:
10 skupaj bo prehuda
Jaz npr. delam takozvane hobotnice da je ganja skozi 10-15 cm nad tlemi.Že posadim jo malo pod kotom / in jo čez kakšen mesec upognem. Imeti kmoraš lesene količke v obliki št.1/leska npr. Nato pelješ vsako vejo posebaj proti tlem. Tako dobi roža več sonca ker ne dela sence sami sebi. Vse raste praktično po tleh sili pa navzgor zato je treba po potrebi pripenjati z novimi količki ki so čisto neopazni med listjem. Seveda motraš upogibati nežno in od stebla/korenine počasi proti vrhu da je ne polomiš podobno kot trto. Zemlje se ne sme dotikati. Če se slučajno polomi potem naredimo količek oblike Y in jo podpremo. Ko začne cveteti količke poberemo da veje zdržijo težo cofov. V višino tak lep tepih sega največ do enega metra in je med niskim rastjem čisto neopazna od daleč pa jo je nemogoče prepoznati /dalnogledi...
Malo dodatnega dela je s tem je pa varnost večja in pridelek tudi. Imel sem tudi npr oliko krila /dve osnovni veji (Y) upognjeni - primerno za kakšen rob recimo pod nasipom - cesto.

Po forumu brska: 7 in 0 gostov
Opozorilo
Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.
Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.