Outdoor 2011

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 27 Feb 2011, 15:09

Tale sredstva ki privlačijo polže in jih potem ubijejo so za en kurac ker po vsakem dežju jih spere in pol maš vojsko polžev tam kjer jih nebi smelo bit
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

Uporabniški avatar
passion
Prispevkov: 1691
Pridružen: 24 Mar 2010, 13:26

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a passion » 27 Feb 2011, 17:37

ni res! js mam izkusnje s ferramol-om, pa se NE spere po dezju. pa tudi ko ga dez ze spere(cca 3x ornk dez) polzev se kr neki cajta ni. sele nekje po mescu al pa celo dveh se nazaj pojavjo. tak da js bom to skos kupvau, kr je fajn in deluje
Hell, it's about time.

Uporabniški avatar
jah
Prispevkov: 651
Pridružen: 09 Okt 2010, 13:14
Kraj: Mariborska cesta 7, Celje

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a jah » 28 Feb 2011, 02:42

jp ferramol sem tud js lani sprobal in resnicno deluje prot povzom, in tudi po prvih padavinah je se vedno nekaj zrnc ferramola ostalo vidnega, o polzih ne duha ne sluha. Meni oziroma zame je bil rezultat zagotovljen, sm pa eno sezono predn sem spoznal to zadevo probal z merkator pivom, in se jih je tudi nekaj polovilo, vendar ni bilo to to. Tega ferramola mi je pa ostalo se dobra tretina in meni je pomagal Mogoče se sliši kot nekakšen oglas za "dormeo" lezisca vendar jaz pravim ferramol FTW
welcome to my lab where you can choose your own dreams.

Gost

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a Gost » 28 Feb 2011, 10:34

Poglejte v kataloga od spara,...
Zemlja cvetal: 2,99€
A nima cvetal, dobre zemlje?

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a lasulja » 28 Feb 2011, 11:41

Ferramol in arion ni bio, ne vem kdo vam je to rekel. Deluje pa
police in helicopter search for marihuana ...

Uporabniški avatar
jah
Prispevkov: 651
Pridružen: 09 Okt 2010, 13:14
Kraj: Mariborska cesta 7, Celje

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a jah » 28 Feb 2011, 16:34

sej načeloma so pomenbni sam prev 2 mesca vegetacije k presadis mamice vn, da povzi ne nardijo kake vlke skode, pol k mal odraste js ponavad kr pustim, se mi ne da ubadat če kaki list manka.
Drugašče pa a je kdo slišu za duble FIM?

Neki starjesi mladenic "hašišar" mi ej govoril u nekem duble FIMU. Če sm ga js zastopu, gre za isti princip kot fim, samo da takoj ko fimaš in ko pridejo "4je" novi poganki, jih takoj porežeš in nardiš na tistem mestu kjer si fimu mjhno zarezico lahko - ali pa+, in na tistem mestu kjer zarezes nj bi se steblo odebeilo (naredi se bula) in tam vn naj bi pognalo veliko novih bodočih vejic... vendar je treab pazit da nej nebi zareza bila pregloboko narejena ker se pol na tistem delu lako steblo posusi, in dobiš navadno vršickanje...

Sem ze preverjal na icmagu pa bl zelje nič kokretnega ne najdem...

Mogoče kdo kaj več ve o temu? Ima mogoče ta tehnika kaki drugi izraz? Ali gre zgolj za kake hašišarske mite.
welcome to my lab where you can choose your own dreams.

Gost

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a Gost » 28 Feb 2011, 16:59

A je že kdo sprobal zemljo cvetal za outdoor?

Kako se je obnesla?

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a lasulja » 28 Feb 2011, 17:11

Quote:

Mogoče kdo kaj več ve o temu? Ima mogoče ta tehnika kaki drugi izraz? Ali gre zgolj za kake hašišarske mite.




ja ima sigurno sm bral v knjigi miti in legende anticnih narodov

so peli sex pistols v pesmi who killed bambi - never trust a hippy
police in helicopter search for marihuana ...

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: Outdoor 2011

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 28 Feb 2011, 18:48

Quote:

jame, so lahko večje,vsaj 50l+ drgač pa laik, sj si priden, pa vse, sam ne tok komplicirat,skor ussaka zemlja je uredu, sj nč ne škodi, če malo bolj zakompliciraš, samo, če si začetnik, se bolj posvečaj drugim stvarem kot zemlji, pa brez zamire, samo prijateljski nasvet




Tudi z 30L luknjami se da dobit lepe bilke.
Laik: Bo že dobro tak, samo daj še kako žlico ali dve apna zraven (1 jedilna na 5L), pa okrog luknje še tudi potresi malo, če je že v iglastem gozdu.

Glede sredstev za polže, do zdaj sem poskusil 3 različna, ono ko ne vem več kako se je imenovalo je blo za k****, in to je ravno tisto, ko se ga tak na največje prodaja, je pa bilo to edino, ki ni delovalo. Plantelino sredstvo moram res pohvalit, ono tretjo pa tudi več ne vem imena ampak je bilo tudi 1a, bli pa so taki modri briketki ko pri planteli, samo, da so se zelo drobili, pa bli so v taki modro-beli kilski škatli, če ve mogoče kdo kateri so to?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 12 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.