OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 07 Mar 2009, 16:59

Zdravo ,

mene zanima če je kravji gnoj tudi tko good kot če bi dal recimo konjskega ?
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 07 Mar 2009, 17:31

Svetlobni cikel je ugoden, če jo počasi spustimpo iz 18-6 na 17-7 in jo cca 10 dni držimo na 17. Tako ima manj možnosti da zacveti ko gre ven.
Če bi jo postavil direkt jo šokira in jo po domače malo zabremza dokler si ne upomore. Na ta način izgubimo lahko kar nekaj ugodnih dni ko bi roža bujno rasla namesto tega pa energijo porabi za prilagajanje.

Odgovor na naslednji post: Kravji gnoj je tudi ok glej pa da ni preveč svež, kar velja tudi za konjskega.
Spoznavanje narave in družbe (SND)

filipich
Prispevkov: 129
Pridružen: 09 Mar 2008, 12:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a filipich » 08 Mar 2009, 07:04

hm to pa ne vem, a lahko cepim že brž drug nivo al zakaj se klone dela šele na tretjem? lp

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 08 Mar 2009, 09:13

Raje četrti ali peti nivo. Trtji je še velik šok za mamo.
Spoznavanje narave in družbe (SND)

yaman
Prispevkov: 18
Pridružen: 08 Mar 2009, 15:02

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a yaman » 08 Mar 2009, 15:20

http://www.2shared.com/file/5030678/7b670817/SNC00125.html
http://www.2shared.com/file/5030687/6c400949/SNC00126.html
http://www.2shared.com/file/5030705/4b55885a/SNC00127.html

tole so slike mojih deklic, ki jih pripravljam za outdoor. Mislite da delam prav, ali povsem narobe? tamle imam varčno žarnico 130W..ko bo dovolj toplo jih bom dal na okno zunaj, ker se mi zdi da se za okni še bolj stegujejo... stare so pa do enga tedna (odkar so v zemlji), tiste štiri ki so še bolj stegnjene sem dal zanalašč sedaj pod luč ker so se mi na oknu tolk steglne..mislite da se bojo tako popravle al je bolje če pustim kar za oknom? hvala zaenkrat. aja sorta je pa himalaya gold

lp

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 08 Mar 2009, 15:44

Rože so zbezljale. Če bi delal pikirance tega nebi bilo. Luč je predaleč.

Še enkret jih presadi v globje lončke in zakoplji skoraj do kličnih listov pa luč daj nižje na cca 3 cm. 130 w ??? 13 mogoče ?
Spoznavanje narave in družbe (SND)

yaman
Prispevkov: 18
Pridružen: 08 Mar 2009, 15:02

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a yaman » 08 Mar 2009, 15:50

hm ja poraba je 22W al kolk že, sam sijanje piše pa kot 130W al nekej tazga? a je bolje če dam nevarčno žarnico, pa tisto 100w ? hmm kaj so pikiranci?:)

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a weedster » 08 Mar 2009, 15:55

22w varčna sveti ko 130W navadna ... malo logično treba razmišlat. o pikirnacih je glih gk piso par strani nazaj
<3 Mary Jane !

yaman
Prispevkov: 18
Pridružen: 08 Mar 2009, 15:02

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a yaman » 08 Mar 2009, 16:05

a če rastlino samo sputim v loncu, korenine ne bojo šle navzgor? ker jaz ko sem vzklita semena dau v te lonce, sem dau 1cm nad površjem, bi moral dati nižje? aja kako pol, bi bilo bolje če dam nevarčno žarnico 100W+ ? hvala, lp

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 08 Mar 2009, 17:08

Nevarčna navadna je neuporabna smo že 100000x napisali. Varčne daj dve in to od blizu in presadi v višje lončke in zasuj zemljo do kličnih listov.

Malo si preberi forum !
Spoznavanje narave in družbe (SND)


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron