OUTDOOR2012

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
m00d
Prispevkov: 1209
Pridružen: 11 Apr 2007, 21:20

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a m00d » 06 Maj 2012, 20:37

Prov tip, tip je bil pa un k sm ga dejansko posadu na plac, žensko sm mel pa doma v manjšem teglcu na balkonu, tko da ti ne morem podati relevantnega podatka, ker tud niso ble neke bule ampak bl puhasto vse zarad premal sonca niti nisem tehtal.

crf250
Prispevkov: 51
Pridružen: 28 Avg 2010, 17:34

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a crf250 » 06 Maj 2012, 21:43

glede tiste teme z kom se strelja na zajca moram povedat da se zajca 100% strelja z šibrovko na pa z malo kroglo??

P.S že kakšnih 5let hodim na love kjer sem gonač, pa še nikoli nisem videl kakšnega lovca z malokalibersko, kajti na lovu se pretežno uporablja kroglja večjega kalibra in šibrovke.

šeen vprašanje zate exstasy ščim strelajo lisice? DA z šibrovko

lp brez zamere pace

Zeus
Prispevkov: 43
Pridružen: 24 Apr 2012, 21:05

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a Zeus » 06 Maj 2012, 21:54

Če je lov kjer se goni fazane ali zajce se uporablja šibrovke (30,20 in 16-tke lahko tudi puške večjih kalibrov vendar je to pol overkill in imaš bolj malo od mesa)... Kjer lovi pa posameznik (iz zasede ali opazovalnice) se pa največ uporablja malokalibrske (~.25 kalibra; najbolj popularna je Norinco M334 ki je kalibra .308 in pa Brno št.78) puške ter močnejše PCP zračke (kalibrov .177, .22, .25 kot so FX royale 400, Benjamin marauder, Benjamin Discovery...ker so izredno tihe)... Vse je odvisno od načina lova in pa živali (perutnina, mala divjad...)in pa seveda posameznika... Za večjo divjad se pa ponavadi uporablja takoimenovane petelinke, hamerlese in karabinke (najbolj znane so crvena zastava in pa winchester)... Zdej pa nehajmo s tem ker mi gre že na živce pa še je...

Lp

LAACKO17
Prispevkov: 61
Pridružen: 11 Mar 2012, 10:25

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a LAACKO17 » 07 Maj 2012, 10:44

napad na parlament!!!!!!

weedchecker
Prispevkov: 175
Pridružen: 24 Feb 2012, 02:27

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a weedchecker » 07 Maj 2012, 14:04

Pozdravljeni, kaj v MB-ju v vrtnem centru florina al kaj je, polek lidla majo agrogel? Če ve keri naj prosim sporoči

tubicaa
Prispevkov: 6
Pridružen: 19 Dec 2011, 20:38

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a tubicaa » 07 Maj 2012, 15:28

Lep pozdrav !

Mi lahko prosim kdo pove kaj je narobe z mojimi rastlinami?



weedchecker
Prispevkov: 175
Pridružen: 24 Feb 2012, 02:27

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a weedchecker » 07 Maj 2012, 15:48

A bo kej narobe če bojo 1. teden v prozornih lončkih zunaj, so pa zakopani do polovice v zemljo moji lončki. Upam da nebo crknilo vse skup, ker med tednom ne morem do rastlin zaradi tega ker sem v dijaškem.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.