Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a mofo » 05 Sep 2008, 19:47

serious seeds bubblegum

Agnes
Prispevkov: 2532
Pridružen: 29 Avg 2005, 02:39

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Agnes » 05 Sep 2008, 20:18

za prvi grow
Found Genetics - Bagseed

če uspeš dekodirat
DEATH BEFORE DISHONOR!

krakatao
Prispevkov: 67
Pridružen: 01 Sep 2008, 23:24

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a krakatao » 05 Sep 2008, 20:33

+ 1 za SS Bubblegum ali pa White label Doublegum

samuel
Prispevkov: 461
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:00

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a samuel » 05 Sep 2008, 21:44

Naprej vsem hvala za hitre odg.!

Se pa opr., ker nisem navedel, da to ne bo moj prvi grow nasploh(pomanjkanje spanja), ampak le prvi indoor.Edina outdoor sezona uspešna(bil je križanec med Orange Bud in Pure Power Plantom se mi zdi).
Tako da sem kalil, kloniral, vršičkal že,nekaj je bilo igranja s cool white-kami in podobno, imel sem tudi 70 W HPS sistem, vendar se takrat ni obneslo zaradi pomanjkanja prostora.

Glede semen pa: - bubblegum odpade(predrag) ¢¢¢¢
- semena iz pompe tudi , saj osnovne izkušnje imam

Semen nad 40 eur pa ne bi, ker bo grow v garažnem prostoru (prostornina prostora ~14 m/3) zunaj in ne vem, če je sploh primeren--->.Zračne izmenjave med okolico(zunanjim svetom) je malo ali pa je skoraj ni.

Tako da me zanima...: Je dovolj, če enkrat na dan prezračim, ko je notri 150 W HPS ali pa celo 250 W?
Ali bo prišlo do pomanjkanja CO2,prevelikih temperatur?


Glede predlogov za sorte pa sem še nadvse sprejevljiv.:)

Pa sry za dolg post.

LP,S.

krakatao
Prispevkov: 67
Pridružen: 01 Sep 2008, 23:24

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a krakatao » 05 Sep 2008, 22:02

saj White Label je ubistvi kot razumem SS Bubblegum samo pod drugim imenom in f2 seveda. naj me kdo poprav če se motim,zelo pocen semena so okol 20ojrof če ne še manj pa še prek našga foruma lahko naročiš. lasulja ma izkušnje z njem pravtako jaz sam sem "zgubu" klon in sem naroču pol semena

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a BIG » 06 Sep 2008, 09:56

kaj pol sprašuješ za white russian od ss, med vsemi naštetimi sortami, je ta definitivno najboljša, kdor se ne more odločt kaj nej kup, pr WR nimaš kej zajebat
Enjoy what is natural

LittleD
Prispevkov: 8
Pridružen: 06 Sep 2008, 09:50

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a LittleD » 06 Sep 2008, 09:56

zanimam se za nakup semen [sm n00b na tem področju], pa se zanimam za bolj nizkorastoče rožice. (vse je ok indoor in outdoor)

Lp THC

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a tornado » 06 Sep 2008, 11:25

Vsi autoflowerji =)
The newb is back.

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 06 Sep 2008, 12:29

Dwarf mix kup
If you want peace, prepare for war !

brokoli
Prispevkov: 182
Pridružen: 13 Maj 2008, 20:41

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a brokoli » 06 Sep 2008, 14:09

čiste indike so načeloma nižje, bolj grmičaste...zaj če pa hočeš res pritlikave rože pol pa lowryderji ipd.
Hašiš.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron