Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
rastafella
Prispevkov: 678
Pridružen: 05 Jan 2008, 12:40

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a rastafella » 18 Feb 2009, 22:07

Box...a ti si mislu box s stiropora delat.....nevem kdo je zdej narobe razumel jst sem razumel ,da hocete stiropor ribat u zemljo zarad zracnosti a ne...zato perlit ..ti izgradnjo boxa s stiroporjem ,itak u to se ne utikujem normal ,da lahk nardis zarad mene z iverke ,kartona box le ce ti pase ...se opravicujem ce sem narobe razumel izdelovalci boxov s stiroporja....Lp
Leaves of seven you r n Heaven!!!

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a weedster » 18 Feb 2009, 23:02

rastafella perlit ali stiropor al neki tretjega se doda da se zbolša zračnost tak da nevem zakaj nebi smeu mešat naribanega stiropora v zemlo če je modelom tak lažje ampak ziher je bol priročno kupt perlit .
<3 Mary Jane !

Simek
Prispevkov: 3
Pridružen: 17 Feb 2009, 02:16

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Simek » 18 Feb 2009, 23:24

Zanima me, če je kaj narobe, če recimo 2 ali 3 rastline rastejo iz istega velikega korita, mislim indoor v growboxu!
Bodo pa vse vrste enake, če ime to kaj veze!

Hvala za odgovore!

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 19 Feb 2009, 06:23

nič ni narobe...

germ
Prispevkov: 263
Pridružen: 14 Feb 2008, 18:46

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a germ » 19 Feb 2009, 10:18

Quote:

Zanima me, če je kaj narobe, če recimo 2 ali 3 rastline rastejo iz istega velikega korita, mislim indoor v growboxu!
Bodo pa vse vrste enake, če ime to kaj veze!






lahko jih imaš v istem luncu, samo ne bo tako kot, če bi bila vsaka v svojem... v tvojem primeru lahko ena rastlina razvije večje korenine in s tem odvzema hrano drugim in tako imaš lahko eno lepo drugo pa majhno, zanikerno...
pa še samca vn pult iz istega lonca ni najlažje..

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 19 Feb 2009, 12:52

pač če maš dve v enem loncu glej samo to da sta čimbolj narazn, zalivaš pa vsako na svojem koncu...če bi meu jas not deda bi ga samo odseku nebi nič vn pulu...ko pol se lahko pri drugi roži zjebe koreninski sistem...

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a tornado » 19 Feb 2009, 13:07

Lahko uporabiš stiropor namesto perlita. Nima pa to nobene veze s temperatrami, razen če box oblečeš v stiropor kr nima veze tle. V zemlji se uporabla za zračnost, v gradbeništvu pa tko vemo za izolacijo
The newb is back.

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 19 Feb 2009, 15:03

Stiropor ni perlit in ni tako unčinkovit kot perlit. Za v zemljo je perlit in ne stiropor.
Spoznavanje narave in družbe (SND)

grower85
Prispevkov: 25
Pridružen: 10 Sep 2008, 00:30

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a grower85 » 19 Feb 2009, 15:26

stiropor za zračnost v zemlji...haha. Tle se pa zadne cajte res pišejo neumnosti!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 10 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.