Quote:
zivjo.
naredil sem grow box velik 4o cm in sirok 30 cm notri sm dal 160W varcno zarnico ter ventilator in 1 sadiko..mislite da bo kaj?
Definitivno. Lahko racunas 100g+ (hec) V bistvu je vse odvisno od tebe in tvoje vzgoje. Glede na velikost boxa ne smes pricakovat velike letine. Ce modeli furajo v racunalniskih ohisjih ( http://icmag.com/ic/showthread.php?t=54232 ) bi lahko ti tudi sfural do konca.



