.Imam pa še eno težavo zelo težko držim temperaturo pod 30stopinj večinoma je 30, čez noč pade na 20.
ALI je To še v mejah normale ali je preveč me skrbi da slednje, in kaj se bi zgodilo če mi ne uspe znižat temperature(če odštejemo to da jih temperatura užge- zaenkrat jim nič ne manjka)


