Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
sladja
Prispevkov: 18
Pridružen: 19 Feb 2012, 15:09

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a sladja » 23 Feb 2012, 19:40

....najlepša hvala za hiter odgovor kakor tudi za nasvet za izvabljanje spec.vonja!!! Sem začela brati forum, ampak je tega ogromno, in teme se prepletajo....bom prebrala obljubim ,... .

Imam pa še eno težavo zelo težko držim temperaturo pod 30stopinj večinoma je 30, čez noč pade na 20.

ALI je To še v mejah normale ali je preveč me skrbi da slednje, in kaj se bi zgodilo če mi ne uspe znižat temperature(če odštejemo to da jih temperatura užge- zaenkrat jim nič ne manjka)

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 23 Feb 2012, 20:18

V mejah normale še je, samo optimalna temperatura je 25° ali še kakšno stopinjo manj tako da še poskusi malo znižat.

sladja
Prispevkov: 18
Pridružen: 19 Feb 2012, 15:09

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a sladja » 23 Feb 2012, 21:01

Imam problem z temperaturo.. v boxu

30 z lučjo, brez 20 a je močno zgrešeno?
--anyone??

Rastlinice ne kažejo znakov ožganosti so pa 4 dan pod lučjo (od vzklitja).. problem imam z dovajanjem zraka ..vse skupaj je v stanovanju-sobi brez oken:(



čauči in lep pozdrav!

sladja
Prispevkov: 18
Pridružen: 19 Feb 2012, 15:09

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a sladja » 23 Feb 2012, 21:02

ups sem dvakrat pisal isti problem.. se še ne znajdem dobro

sladja
Prispevkov: 18
Pridružen: 19 Feb 2012, 15:09

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a sladja » 23 Feb 2012, 21:55

Hey mislim, da sem ugotovila kako znižati temperaturo.
po moje je problem v alu-cevi ki gre iz cool tuba. Mislim, da bi le ta morala biti z izolacijo...
Menite da mi bo to znižalo temperaturo ??

cereus
Prispevkov: 667
Pridružen: 16 Avg 2006, 12:14

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a cereus » 24 Feb 2012, 14:31

Računalniški venti 12x12 so prešvoh! Sprobano: 1x za IN, 2x OUT, temperatura ob prižgani lampi 30°C, prostor pa 80x50x100.
>>OnePiecePuzzle>>

sixer
Prispevkov: 15
Pridružen: 28 Jan 2012, 14:11

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a sixer » 24 Feb 2012, 14:42

æe želim podtakjence utrditi po umetno svetlobo, da jih dam maja ven, jih moram utrditi pod MH žarnico ali je lahko HPS? ali podtakjenci nebodo začeli cveteti, ko jih dam iz 18ur koreninjenja pod neonko, pod MH(ali HPS če ni razlike)na 14ur svetlobe, toliko nekje je sonca sredi maja.

Uporabniški avatar
passion
Prispevkov: 1691
Pridružen: 24 Mar 2010, 13:26

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a passion » 24 Feb 2012, 14:51

če misliš met HPS samo za vego, potem je to potrata štroma pa usega skup, sej delal bi ane, sam škoda HPSke samo za vego. kup si MH, pa bo rastl bol učinkovito.
najbolje pa je, da prilagodiš svetlobo na isto, kot je zunaj... sproti spremljaj dolžino dneva in dnevno štelaj timer. bolje kot direkten prehod iz 18 na 14 je to, da iz 18 počasi prehajaš na zunanjo dolžino dneva, ker drugače ti zna kaj zacvetet
Hell, it's about time.

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 24 Feb 2012, 18:55

Če boš dal klone ven sred maja bojo z veliko verjetnostjo zacveteli, ljudje ki delajo z kloni outdoor jih ponavadi dajajo ven zač-sred. junija.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.