Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
WithoutName
Prispevkov: 412
Pridružen: 26 Okt 2011, 17:29

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WithoutName » 02 Mar 2012, 18:15

Hvala ti kepo ...sm si oddahnu lpo, kr grozn zgleda tisti mejhni listki čist "mrtvi" :P

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 02 Mar 2012, 18:26

Quote:

A se je že komu zgodil da je iz enga semena vzklilo 2 bilki? Sm dal jz kalit kalašnikov on greenhousa, pa je eno seme-2 bilki. Zanimiva mutacija...




Meni se je zgodilo, da sem dal tako na pol uničeno semenko klit pa je drug dan v vodi ležal kalček v semenki pa je bilo še vedno vse enako kot prej pa se mi je zelo čudno zdelo od kod je zdaj ta kalček prišel

HighBoY
Prispevkov: 67
Pridružen: 06 Jun 2007, 18:41

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a HighBoY » 06 Mar 2012, 15:50

Je mozno da ti zacne roza kr sama od sebe semenke delat? Na eni rozi v boxu sem nasel semena.... Te vejice na katerih so bla semena sem kr odrezal. Zanima me zakaj je prislo do tega? Roze so v 5 tednu. Bile so pa dane na 12/12 kr iz semena. Semena ne znana. Iz pohe.


klop
Prispevkov: 674
Pridružen: 07 Jan 2012, 10:44

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a klop » 06 Mar 2012, 16:48

Highboy ja je možno.Verjetno imaš hermi-ja :/, ali pa nisi pravočasno odstranil moške rastline, če si jih imel. Če ni bilo moških, potem ti je ena hermala (se pravi je začela delati moške in ženske cvetove in tako oplodila ženske dele rastline).
Big stinkin helicopter flow through di air
what dem call it dem call it weedeater.....


boberr
Prispevkov: 71
Pridružen: 19 Okt 2009, 11:35

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a boberr » 06 Mar 2012, 17:23

ja tole je hermič nimaš več kej
Viole Maribor <3

HighBoY
Prispevkov: 67
Pridružen: 06 Jun 2007, 18:41

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a HighBoY » 06 Mar 2012, 18:45

na ostalih dveh pa ni nic videt. kaj naret? pustit??

klop
Prispevkov: 674
Pridružen: 07 Jan 2012, 10:44

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a klop » 06 Mar 2012, 18:51

Jaz osebno bi to ven vrgel.Ostale pa pusti pa dobro opazuj,ker zna biti da ti je tudi ostale pofu....:)
Big stinkin helicopter flow through di air

what dem call it dem call it weedeater.....




Nodi
Prispevkov: 33
Pridružen: 06 Avg 2011, 13:24

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Nodi » 06 Mar 2012, 20:02

Kdaj se seje tobak ?

penko
Prispevkov: 45
Pridružen: 26 Jun 2009, 00:34

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a penko » 06 Mar 2012, 20:14

Lep pozdrav!

Js mam pa en problem. Doma mam 3 biljke iz katerih nameravam delat klone. problem pa je da so mi vse3 začele cvetet (uro sem dal na 14/10, sm mislu da bo dost dolg cikel svetlobe, ampak očitno je to premal)



takoj k sm to vidu sm dal cikel na 16/8.

uprašanja:
1. a bojo revegale?
2. kolk cajta im bo trajal da bojo revegale?
3. a je bolš da dam cikelj še več svetlobe (20/4), al nima to veze pri revegu
4. a lahk usejn odrežem klone?

Hvala

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 06 Mar 2012, 21:59

Če je možno naredi nove mame, če ne pa daj na 18/6 ali 20/4, samo prej kot bodo revegale... Pa ne, ne moreš vseeno odrezat klonov.

Nodi: isto kot bilke, tam aprila jih daš v tegelce, sred maja pa ven.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 7 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron