Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
TheGame
Prispevkov: 139
Pridružen: 12 Mar 2011, 22:35

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a TheGame » 14 Apr 2012, 14:24

Guano od koga? Naso sem da naj bi pepel, jajcna lupina in urin vsebovalo veliko dusika... A naj kaj od tega dodam vodi?

klop
Prispevkov: 674
Pridružen: 07 Jan 2012, 10:44

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a klop » 14 Apr 2012, 14:34

Lohk je batguano al pa seabirdguano, čist vseen sam da ima čimvečji delež dušika.Urin je dober vir dušika, sam ga moraš močno razrečit.Jajčna lupina je kvečjem dober vir kalcija in magnezija z dušikom je pa bolj slab, pepel pa mislim, da sploh ne vsebuje dušika ampak samo fosfor( tega ima kar veliko),pa pepel dviguje PH.
Drugač vir dušika je tudi kavna usedlina, samo ta ti zna zakisat zemljo.
Big stinkin helicopter flow through di air
what dem call it dem call it weedeater.....


Descartes
Prispevkov: 302
Pridružen: 06 Dec 2010, 19:11

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Descartes » 14 Apr 2012, 18:45

Ne dajat urina clovek. nisi nikoli videl kaj se zgodi ce pes lula na drevo? Ne dajat pepela, ker nimas dovolj znanja in je možnost, da skuris bilko visoka. Jajcna lupina je vir Ca in Mg vendar jo moras skompostirat. Kavne in čanje usedline oz. kaj pac ostane ko si naredis caj oz. kavo je dober vir dusika vedar je zadevo ravno tako treba kompostirat. ni vseeno ali seabird ali bat guano. bat ima dosti P in je zato za cvet, seabird pa več N in je zato za vego. Jaz osebno priporocam bogatin ( kurji drek zbit v brikete) ker je popolnoma naravno in super gnojilo. možnost predstavlja tudi organo od cvetal, le da ta ni cisto organsko gnojilo. odločitev je pa vsekakot tvoja.

Vengust24
Prispevkov: 109
Pridružen: 05 Okt 2010, 12:36

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Vengust24 » 14 Apr 2012, 18:47

eno vprašanje: če jem antibiotike lahko zravn pokadim kako travco al raje ne ?

Descartes
Prispevkov: 302
Pridružen: 06 Dec 2010, 19:11

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Descartes » 14 Apr 2012, 18:49

Delovanje kanabinoidov in antibiotikov ni povezano tako da ti samo kadi

Vengust24
Prispevkov: 109
Pridružen: 05 Okt 2010, 12:36

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Vengust24 » 14 Apr 2012, 18:51

samo blagoslov sm potreboval

Buddah
Prispevkov: 381
Pridružen: 07 Jun 2010, 12:36

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Buddah » 15 Apr 2012, 12:08

ExTaZzY uporabi bogatin ali pa po možnosti biogreno! Batguano bo pa idealen za cvetenje

weedchecker
Prispevkov: 175
Pridružen: 24 Feb 2012, 02:27

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a weedchecker » 15 Apr 2012, 15:07

Hei mene pa zanima nekej o mojih rastlinah, namreč 2 mata samo 1 klični list in me zanima ali je to problem in če bota preživeli? So pa stare zdaj ene 3 dni in vlke 3-4 cm.

Hvala!

DomenSlo
Prispevkov: 60
Pridružen: 22 Dec 2011, 14:55

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a DomenSlo » 15 Apr 2012, 18:45

LP!

Imam eno uprašanje, ker so mi že srnice hodile na rože, sm dobil idejo, ker ima ena gostilna v bljižini medvede, da bi potresu drek od medveda okoli rože..

Zanima me ali mislite da bi to delovalo?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.