Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
chemicalbrother
Prispevkov: 12
Pridružen: 27 Jun 2007, 21:59

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a chemicalbrother » 01 Sep 2007, 13:31

Hvala! Ta World of Seeds Bank(prvič čujem) zna bit zanimiva izbira...LP

m00d
Prispevkov: 1209
Pridružen: 11 Apr 2007, 21:20

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a m00d » 04 Sep 2007, 20:24

No, mene pa zanima, če so feminizirana semena res tolk v pizdi, in zakaj? Namreč, razmišljam da bi za drug let kupu feminizirana semena k nočm, da se bom spet jebu s kopanjem lukn pa gnojenjem in zalivanjem zato, da bom na koncu mel od 5 biljk sam eno žensko.

mihakt
Prispevkov: 572
Pridružen: 18 Dec 2005, 18:04

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a mihakt » 04 Sep 2007, 21:05

jah to boš lahko slišov dost takih k majo velik proti takim semenom pa jih niso probal...ok ne rečem za tiste ko so probal pa je šlo kej narobe al pa so vidl pr frendu ne pa da to govorijo sm zato kr so to slišal od nekoga

m00d
Prispevkov: 1209
Pridružen: 11 Apr 2007, 21:20

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a m00d » 04 Sep 2007, 21:12

No, mene zanimajo predvsem izkušnje tistih, ki so sprobal taka semena

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a mike » 04 Sep 2007, 21:13

sem mel eno leto samo feminizirane semena. kaljivost 100%, od tega 100% žensk. težav s samo rastjo ni blo, nobenih hermičev, dokončale so lepo ob času, obrodile pa tut tko kot vsaka normalna sorta pred temi. roba je bla zelo dobre kvalitete. ene par sem jih dal frendom, pa nihče ni poročal o kakšnih problemih. vsem so dobr uspele.
hvala privat breederju za semena
v glavnem, jst če bi mel šanso dobit kvalitetna fem semena za pametn dnar (alpa tko kot prejšnje), bi definitivno rajš sadil fem. v kolikor bi še sadil, seveda.

edit: mel sem križanca med orange bud, passion 1 in power plant (se mi zdi, nisem 100%)

ekselenski
Prispevkov: 191
Pridružen: 22 Dec 2006, 19:09

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a ekselenski » 04 Sep 2007, 21:35

Kolega ma greapefruit od feemale seeds (fem.) pa mu zaenkrat zelo lepo uspevajo vskaljivost je bila 100% zaenkrat je vse ok.

DEMIGODZ
Prispevkov: 641
Pridružen: 06 Jun 2006, 13:54

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a DEMIGODZ » 04 Sep 2007, 22:15

ja kire sorte femi. se priporocate

ffaca
Prispevkov: 520
Pridružen: 16 Maj 2006, 15:48

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a ffaca » 05 Sep 2007, 13:47

Kera fem. sorta bi bila lažja za gojenje=?
i am invisible!

buxxy
Prispevkov: 657
Pridružen: 06 Avg 2007, 01:37

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a buxxy » 05 Sep 2007, 18:02

kje se da dobit perlit? v obiju,bauhausu in kalii ga niso mel
plants growing out of my ass

Bloody
Prispevkov: 706
Pridružen: 10 Jun 2005, 14:33

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Bloody » 05 Sep 2007, 18:05

kalcer,trzin,baje,sam skor zih
You Fuck With The Bull You Get The Horns


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron