Ne ne gre se tolk za pridobitev prostora,bol se gre za izkoristek luči,moraš vedet da 400w lučka ti pokriva max kvadratni meter,v tvojem primeru pa se bo svetloba preveč razpršila če boš mel v sredini. Glede cfl je pa tak,bela svetloba ki jo boš imel za rast mladih rožic ti nebo pri cvetenju teh ki jih imaš zdaj nič pomagala,pa tud kak boš v vsak kot potem namestil ventilatorček da ti bo pihljal po mladičkih da se nebojo raztegovali in jim nebo prevroče,brezveze si zakomplicirat če pa lahko nardiš na simpl,pa še te WW ki jih imaš zdaj bojo prejele neprimerno več svetlobe-lumnov ko se bo svetloba odbijala od sten če nebojo na sredini. Glede presajanja pa poslušaj cereus-a,zdaj še tak nisi kaj zamudil,samo čimprej jih presadi,naslednjič pa če misliš furat spet autoflowerye jih posadi direkt v tavelke lonce 
...ampak je skos na drugi stopnji od šestih. V boxu okrog 25 stopinj, ko je luč ugasnjena v celotnem prostoru okoli 18-19. Mogoče samo kkšna ideja, kolk mi ta radiator pokuri mesečno? Dela pa 24 ur na dan. Drugače ne gre.




Po forumu brska: 5 in 0 gostov
Opozorilo
Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.
Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.