Diagnostika bolnih rastlin

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
maclovin
Prispevkov: 141
Pridružen: 08 Apr 2009, 16:27

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a maclovin » 14 Apr 2009, 20:31

Quote:

Lasulja poznaš koga ko mi proda semena domače konoplje poceni? ... Nujno rabim ker sem zajebal kaljenje 30 semen white skunka pa se bo sezona začela počas



nam lahko zaupaš, kako pri hudiču, ti je to uspelo?
Pa veselo brisanje mojih objav : ))

lep pozdrav

CarlMarx
Prispevkov: 162
Pridružen: 09 Apr 2009, 18:30

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a CarlMarx » 14 Apr 2009, 21:26

Daš vse v vreče z veliko vode, nepredušno zapreš da je notr 100% vlaga, daš radiatorje na ful to postaviš na radiator v kleti pa pozabiš na to tedn pa pou ^^ jebiga XD
Delu èast in oblast!

maclovin
Prispevkov: 141
Pridružen: 08 Apr 2009, 16:27

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a maclovin » 14 Apr 2009, 21:54

torej sklep: ekstremne razmere.
rip
Pa veselo brisanje mojih objav : ))



lep pozdrav

CarlMarx
Prispevkov: 162
Pridružen: 09 Apr 2009, 18:30

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a CarlMarx » 14 Apr 2009, 22:01

ja :/ kaj če bi mi od teh uspelo 20 žensk .... 80 na bilko? 1,6kg? :O :(:( XD sj bo no ^^zdej rabim domače haha btk nebom več vlagu notr
Delu èast in oblast!

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 14 Apr 2009, 22:53

lol ka če bi pa rajš šeu nevem lego kocke sestaulat še mal ?
If you want peace, prepare for war !

CarlMarx
Prispevkov: 162
Pridružen: 09 Apr 2009, 18:30

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a CarlMarx » 14 Apr 2009, 23:09

XD To je blo v satiričnem smislu napisano nooo XD pm noben ne razume šale^^samo neki bi pa že dobu
Delu èast in oblast!

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a tornado » 14 Apr 2009, 23:14

Daš vse v vreče z veliko vode, nepredušno zapreš da je notr 100% vlaga, daš radiatorje na ful to postaviš na radiator v kleti pa pozabiš na to tedn pa pou ^^ jebiga XD

Hm, naslednjič si naroči tri pakete semen po 100€, pol najbrž ne boš pozabu kr tako na njih.


Sicer pa ne sekiri se ti za to, če si tak bumbar bi tko najbrž pozabu jeseni da si kej posadil spomladi pa bi blo isto, samo ni ti treba 30 jam skopat.
The newb is back.

CarlMarx
Prispevkov: 162
Pridružen: 09 Apr 2009, 18:30

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a CarlMarx » 14 Apr 2009, 23:17

pa pizda 2 dni pač negreš zalit pol pa pozabiš ^^ pač men se to zna zgodit ane heh :P jebiga XD ja sj zato bom pa zdej na indor prešaltu XD
Delu èast in oblast!

Valcy_55
Prispevkov: 72
Pridružen: 16 Jan 2009, 16:13

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a Valcy_55 » 14 Apr 2009, 23:17

Quote:


Sicer pa ne sekiri se ti za to, če si tak bumbar bi tko najbrž pozabu jeseni da si kej posadil spomladi pa bi blo isto, samo ni ti treba 30 jam skopat.




hahahaha


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.