Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
ALp
Prispevkov: 480
Pridružen: 22 Apr 2006, 14:01

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a ALp » 20 Okt 2008, 11:55

Ma ja, tam bi mogu napisat, da bi jaz osebno štartal nov grow. Itak nimaš kaj zgubit, tko da ga odfukaj do konca, ti še lahko lepo rata.

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 20 Okt 2008, 14:57

Quote:

Dečko...zaradi tebe se je ženska dvignila izpod mize in zahtevala, da odpišem, da se pravilno reče KLIČNI listi in NE KALČNI.
Huhu, je spet spodaj



ej..reč babi da naj ne komplicira,naj se raje posveti tvoji kiti,,

highhope
Prispevkov: 122
Pridružen: 26 Sep 2008, 20:51

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a highhope » 20 Okt 2008, 16:57






highhope
Prispevkov: 122
Pridružen: 26 Sep 2008, 20:51

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a highhope » 21 Okt 2008, 16:42

Fantje...zaradi slabe vlage sem naročil najcenejši vlažilec. A ima kdo podobno stvar? Kako se obnese?

lp

p3ScHi
Prispevkov: 86
Pridružen: 17 Mar 2006, 16:54

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a p3ScHi » 21 Okt 2008, 17:03

Najcenejši vlažilec je posoda z vodo, pa še dobr se obnese.
lp

highhope
Prispevkov: 122
Pridružen: 26 Sep 2008, 20:51

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a highhope » 21 Okt 2008, 17:21

Meni se ni. Tudi s šotnimi tabletami polnimi vode sem ze poskusil pa se ne dvigne za več kot par %. Jaz potrebujem da se dvigne za 20, 30%

lp

highhope
Prispevkov: 122
Pridružen: 26 Sep 2008, 20:51

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a highhope » 21 Okt 2008, 20:05

Razmisljam, ce bi zalival z normalno z vodo, v vlažilec zraka bi pa z vodo zmešal gnojila in bi potem rastline prejemala gnojilo preko listov. Dvomim, da kdo to prakticira, če pa le kdo, pa naj pove kako se obnese hehe.

germ
Prispevkov: 263
Pridružen: 14 Feb 2008, 18:46

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a germ » 21 Okt 2008, 20:12

jaz pa dvomim da se to obnese... ker ima korenine zato da prejema...

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a weedster » 21 Okt 2008, 20:15

saj foliarno gnojenje tui obstaja
<3 Mary Jane !

highhope
Prispevkov: 122
Pridružen: 26 Sep 2008, 20:51

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a highhope » 21 Okt 2008, 20:17

Ja sej to je res, ampak ko zaliješ ponavad zaliješ enkrat zjutrej pa potem pustiš 2 dni na miru. Pa ona pri zalivanju dobi ful vode in gnojila in je mal presenečena in rabi nekj časa da pošteka da je fasala gnojila, če pa bi to počasi postopoma hlapelo v zrak, bi pa dobivale lubice malo po malo in bi lahko sproti kurile to energijo, ki bi prihajala v liste in tudi manj stresno bi bilo za rozico.

Radi mamo naše rožice. Radi zelo zelo.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 7 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.