Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
lasko123
Prispevkov: 20
Pridružen: 03 Maj 2009, 15:00

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a lasko123 » 03 Maj 2009, 15:05

bakarash

Odrezi tam pri 1 ko mas oznaceno Pa ne vec topat ko bos meu presiroko zdaj bos imel 4 glavne veje ce bos odrezal zdaj drugic/

LojzeVrtnar
Prispevkov: 591
Pridružen: 02 Okt 2005, 13:27

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a LojzeVrtnar » 03 Maj 2009, 15:08

odvisno kaj želiš... če imaš željo/ možnost kloniranja, potem je pravilna 2.
če pa želiš samo vršičkat, potem je 1. pravilna.

drgač če jo boš velikrat vršičkov, boš imel pač nižji grmiček, namesto velke smreke.

lp. lv.
Nisem na tvoji strani. Sem na strani argumenta.

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 03 Maj 2009, 16:41

Iz prstov si mi pobral besede če hočeš met smreko kot je reku lojze zdej enkrat še vršičkaj pol pa pust neki cajta da zraste v višino pa še pol mogoče enkrat.

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a zacetek » 03 Maj 2009, 18:03

a se splača bilke za outdoor ali pa za na balkon vršičkat? nekje sem bral da se lahk zgodi da dobiš majnše vrhe kot pa če nebi vršičkal.

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a zacetek » 03 Maj 2009, 18:26

ja pa pa še nekaj! a če vršičkam po postopku FIM a bilka potem ne raste nič več v višino? A je bolje da vršičkam ,ko doseže višino 50cm

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a zacetek » 03 Maj 2009, 19:06

se opravičujem za tolk postov pač jebiga nebi rad pri FIM zasral.
Rečte mi še ali so tele bilke godne za FIM.
Na sliki sem označil cof in , če jaz prav razumem morem iz sredine tistega cofa odrezat 2 lista da pol drugi poženejo.





Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Kroli » 03 Maj 2009, 21:21

mogoče bo toto vprašanje malo čudno samo kdaj približno začnejo bilke oddajat vonj? ko začnejo cvetet al že prej?
A.C.A.B!

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a zacetek » 03 Maj 2009, 21:32

take ,ko so na zgornji sliki že fajn dišijo

Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Bruno » 03 Maj 2009, 22:59

res je...men že tut kr lepo dišijo
So fucking what?!

uncle_bud
Prispevkov: 961
Pridružen: 01 Apr 2008, 21:01

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a uncle_bud » 03 Maj 2009, 23:01

Let the positive vibes reach and teach you...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron