Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a zacetek » 05 Sep 2009, 12:19

če pa timerja nisi sposoben zalaufat pol pa bolš da pustiš grow na strani!

Per018
Prispevkov: 37
Pridružen: 31 Avg 2009, 16:30

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Per018 » 05 Sep 2009, 12:56

Samo za vsak slučaj, ti povem da sem gojil že 3 outdoor in to zelo uspešnih 15 sadik, torej me ne imeti za norca, češ naj opustim grow. Samo na živce mi gre ker v Sloveniji naj bi zraven izdelka dobil navodilo uporabe kar se v mojem primeru ni zgodilo! Timer ima pa zelo veliko opcij, ki jih pač ne znam urediti, saj še nikoli nisem timerja niti videl. Sedaj pa mi ne nabijat na pogooglam http://lmgtfy.com/?q=how+to+set+up+programmable+timer
ker se ne najde popolnoma NIČ. Upam pa da vsi tukaj vemo zakaj je forum...za pomoč drugim ne glede na to ali se vam zdimo neumni al pa ne. To ni podpiranje lenobe ampak enostavna obrazložitev ki ti vzame 5 min časa. Če pa vsakemu rečeš naj pogleda drugje pa je forum vaše zapravljanje časa. Iskal sem tudi po forumu, ampak razen nekaj omemb timerja nisem našel ničesar. Pa brez zamere.

suko
Prispevkov: 25
Pridružen: 23 Jul 2009, 12:33

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a suko » 05 Sep 2009, 13:13

Quote:

Lp.

Tamle sm mal cekiro na Indoor (how to),pa je vecina slik izginla,jaz pa se spravlam delat indoor grow tak de bi proso za par nasvetov.

Plac je 4x4m.Sejal bom skuno samo,za zacetek ta pocen vrste,Super Skunk,Skunk#1,Sensi Skunk..itd

Zdaj zanima me:
Kolk roz cca na 4x4m lohk dam(Upogibal jih bom-vezal)?

A rabim kake hude stvari za elektriko zvezat,al je lahk na enem razdelilcu vse prkloplen,luci,venti,taimerji,vse skup bo gnal zmogljiv agregat.

Kako ogreti Zrak ki je speljan noter ce je zunaj premrzlo?
Kaksno mesanico zemlje in koliko L zemlje na rozo?
Do katere visine naj pustim roze preden grejo na cvetenje?
Katere Zarnice?Rabim 2 neonki za rast in klone,ter kasneje za cvetenje,pa me zanima a je probo ze kdo te varcne zarnice:Envirolite 200 w - Cvetenje a je to zakaj?Da bi recmo dal eno na m2,al je bols kako 600wHPS.






Agnes,Lasulja dej mi pomagita no pls,ure in ure berem,forum,filmov sem pregledo celo marijo pa nikjer ni nic natancn obrazlozen.

Dej mi pls razlozte:jaz mam direct v prostor spelan Inline Vent sam ko bo zuni -15 to nemore na roze pihat kak naj to ogrejem,in pa vrste zarnic...
Semena vzkalim jih dam v Zemljo Katero?
Pod 4 NEONKE za rast ,katere so to?
Po cca 1 tednu pa pod 600wHPS na 18h,da zrastejo ene 50-60cm,pol pa iste luci na 12/12h.Je to uredo?Pa naj mi en odgovori pls?ostalo v Quote sn ze pogrunto.

baad
Prispevkov: 163
Pridružen: 19 Jul 2009, 16:01

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a baad » 05 Sep 2009, 13:18

to ti kaj pomaga? web page

lp
PRIHODNOST JE ŽIVETI Z MATI NARAVO - vštric

suko
Prispevkov: 25
Pridružen: 23 Jul 2009, 12:33

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a suko » 05 Sep 2009, 13:19

Zakaj si ker unga navadnga timerja ne kupis,ke je izi k pasulj pa 5 € stane,neki takega sn ze jast gledo pa bi ga skor v zid vrgo,ni to za raskairat da ti gre grow v rit zarad ene narobe nastavitve.

Per018
Prispevkov: 37
Pridružen: 31 Avg 2009, 16:30

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Per018 » 05 Sep 2009, 13:26

Pa saj ni probem v timerju, problem je samo v tem da bi mi nekdo lahko razložil, saj vem da jih kar nekaj ima tak timer doma in ga uporabljajo, posebej sigurno zna to nastavit rata, ki je bil prej tako napadalen, češ da sem malo čez les...

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a zacetek » 05 Sep 2009, 13:43

PERO ne zamert!! Pač js sem tut kupu nek nemški timer pa me je tut mal zajebavu...... mislim da ni tako napreden da ga nebi mogu naštudirat ane? al se ti ne ljubi?
Dj link od timerja ,ki ga imaš in bomo pogledal

Per018
Prispevkov: 37
Pridružen: 31 Avg 2009, 16:30

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Per018 » 05 Sep 2009, 15:27

Sory če sem prej mal preveč burno reagiral... uglavnem ni to, da se mi ne bi ljubilo pogruntati kako deluje... saj že celo popoldne tipkam po njem ne da bi sploh vedel kaj naj bi karkoli od nastavitev pomenilo, izbira je med dnevi, uri, tedni, ter nastavitev normalne ure ki jo sploh ne morem nastaviti ( kakor sem do sedaj nekako poskušal) ima tudi 8 programov semizdi in je vse dokaj zajebano in brez kakega manuala ne vem kaj naj... kakorkoli, to je tale: http://www.hempatia.si/izdelek_TIMER-PROFESIONALNI-Z-RELEJEM-3-X-600W
Hvala za vsakršno pomoč!

volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a volkds » 05 Sep 2009, 15:56

iz bauhausa za 10e...
tut jaz sem se jebal z njim...mi ga je kolega pol naštimu...
kasneje prešaltu nazaj na manualne

Some1
Prispevkov: 749
Pridružen: 03 Feb 2009, 19:52

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Some1 » 05 Sep 2009, 16:29

Sploh nevem zakaj komplicirate s temi digitalnimi timerji. Jaz imam analognega. Kjer lepo nastaviš uro vklopa ter izklopa in zadeva deluje brez problema.

Še slikca:



Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 7 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.