Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a weedster » 10 Sep 2009, 20:49

Quote:

Quote:

Mene pa zanima katero vrsto gojit? rad bi imel čimvečji donos (g) pa čimveč thcja v sebi gledal sem po netu ene vrste imajo več kot 20% thcja .. in od nekaterih dobiš do 900g na 1m2 boxa.. katero vrsto gojit?




http://greenhouseseeds.nl/shop/index.php?dispatch=pages.view&page_id=104

Priporočal bi ti Super lemon haze. 22% THC in pa 1200g na rastlino (vzunaj)




pobral pa boš za božička
<3 Mary Jane !

highbird
Prispevkov: 78
Pridružen: 30 Avg 2009, 22:44

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a highbird » 10 Sep 2009, 23:29

imam še eno vprašanje.. imel bi box.. omaro.. leseno dal bi not 250w žarnico hps koliko ventilatorjev bi rabil da nebi zagorelo kaj? je sploh pametno da dam v omaro to al bi bilo bolše da naredim box iz česa drugega? do koliko oC se zagreje to?

hvala..

Drekonja
Prispevkov: 148
Pridružen: 10 Dec 2008, 13:41

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Drekonja » 10 Sep 2009, 23:34

armiran beton bi ti priporočil

Hehe, hec hec, da ne boš mešalca prehitro zalaufal.
Ja drugače pa je omara čisto ook. Po mojem jih ima 80% growboxe v leseni konstrukciji. Samo pazi da nimaš dušilke ali okovja (tja kamor našraufaš žarnico) v stiku z lesom...

Happy growing

highbird
Prispevkov: 78
Pridružen: 30 Avg 2009, 22:44

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a highbird » 11 Sep 2009, 00:11

ok thx

everglide
Prispevkov: 152
Pridružen: 21 Maj 2009, 23:05

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a everglide » 11 Sep 2009, 01:51

mene pa zanima kolk g-jev bi dobu od tega ?




highbird
Prispevkov: 78
Pridružen: 30 Avg 2009, 22:44

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a highbird » 11 Sep 2009, 02:09

poreži liste.. daj sušit malo prehitro si posekal to če mene vprašaš.. okrog 50g težko je rečt ker so vrheci zelo mali... to bi še mogo en mesec pustit .... si vpalo a ?

highbird
Prispevkov: 78
Pridružen: 30 Avg 2009, 22:44

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a highbird » 11 Sep 2009, 02:11

zafukal si pridelek kaj ti naj rečem drugega

everglide
Prispevkov: 152
Pridružen: 21 Maj 2009, 23:05

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a everglide » 11 Sep 2009, 02:19

to ti sam tak vidiš da so vrheci mali.

ja vem da sem malo zajebal pač sem amater pa neučakan..=)

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a zacetek » 11 Sep 2009, 09:18

tole ,ko bo suho bo mogoče 5 gramov, če bo

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a zacetek » 11 Sep 2009, 09:19

tole ,ko bo suho bo mogoče 5 gramov, če bo!!
men ni jasno ka sploh sadite pa čakate pol lepa da zraste pa ne morš počakat še 3 tedne, kake budale


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.