Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
opomin
Prispevkov: 101
Pridružen: 13 Sep 2009, 15:54

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a opomin » 13 Sep 2009, 16:14

Čist na easy vprašanje. Če sedaj posadim, bo kaj zrastlo? Ali je treba počakati na pomlad?

hippie84
Prispevkov: 525
Pridružen: 30 Nov 2008, 09:36

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a hippie84 » 13 Sep 2009, 16:36

je moja ženska vidla tvoje vprašanje in rekla da v bajti pa tak lahko..še ona se ti smeji

opomin
Prispevkov: 101
Pridružen: 13 Sep 2009, 15:54

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a opomin » 13 Sep 2009, 19:18

In še bonus vprašanje. Kako je najbolje spraviti/shraniti semena za drugo leto? Marsikaj sem našel na tem forumu, ampak tega pa res ne.

krso
Prispevkov: 499
Pridružen: 12 Sep 2008, 14:35

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a krso » 13 Sep 2009, 19:45

na suho v senco.

opomin
Prispevkov: 101
Pridružen: 13 Sep 2009, 15:54

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a opomin » 13 Sep 2009, 20:06

Kaj pa če se jih zamrzne?

krso
Prispevkov: 499
Pridružen: 12 Sep 2008, 14:35

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a krso » 13 Sep 2009, 20:21

tut lahko sam eni pravjo da ni razlike drugi pa da je jst jih ne zmrznem

highbird
Prispevkov: 78
Pridružen: 30 Avg 2009, 22:44

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a highbird » 13 Sep 2009, 20:27

*[Jaz]* smeji se ker je v šusu.. mene samo zanima..

nicvedi
Prispevkov: 8
Pridružen: 28 Avg 2009, 18:44

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a nicvedi » 13 Sep 2009, 21:20

zdravo
vem da sem že nekje bral sam zdej ne najdem
tak da bi se enkat prasu kera zemlja je najbolša, a taka čist navadna iz obija bi bla kul, pa unu k pravte da devate nek stiropor not a ka? K js nimam lih 100kg zemle namena nabavt k tok je ne rabm, k jo bo pol 95kg ustal

prosim za kak dober nasvet
hvala

Muri
Prispevkov: 75
Pridružen: 13 Sep 2009, 22:49

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Muri » 13 Sep 2009, 22:55

Naprej vsem en lep pozdrav na forumu!

Sm popolnoma nov v vseh teh zadevah in sem že kar prebral nekaj foruma tukaj. Zanima me predvsem in vem da to slišite velikokrat oz. preberete, za mojo zadevo. Kupiti mislim namreč homebox ki ima vgrajeno (Transformator s starterjem 600 W in varovalko, žarnico Sylvaniy Grolux 600 W, Cooltube 125 mm, ventilator RVK 125E2-A1, ogljikov filter 320 m3/h, 4 m aluflex cevi 125 mm, 3 kom objemka).

Verjetno vem in tudi vi veste da pač to ni vse kar rabim za rast. Zanima me kaj vse moram še pokupiti:

-zemlja
-hobuke
-gnojila (kakšne,katera,koliko)
Potem pa nekako kar nevem, zmanka me. če mi lahko prosim svetujete kaj vse potrebujem bi bil izredno vesel.

Hvala in lep pozdrav vsem!
Legalize Marijuana!!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.