Quote:
ventilatorji delajo tak da se vrtijo
ej nemoreš rač ventilatorja direktno na 220 V vezat! no lahko a ni cool ker ga bo malo skurlovezat ga moreš na AC-DC adapter..oni univerzalni od 1,5-12 V je najboljše ker lahko z njim že obrate reguliraš..od venta uporabiš samo črni in rdeč kabl rumenega pa pusti za hude cajte
![]()
sej razumem da ne moreš kr direkt vezat vent.na 220vkateri od teh adapterjev na bolhi.com bi bil ''čist uredu'' za moj ventilator THERMALTAKE 0.30AMP in DC 12V
http://www.bolha.com/iskanje.php?ckat=&search=univerzalni+adapter&x=51&y=17



vezat ga moreš na AC-DC adapter..oni univerzalni od 1,5-12 V je najboljše ker lahko z njim že obrate reguliraš..od venta uporabiš samo črni in rdeč kabl rumenega pa pusti za hude cajte 


