Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
cizo89
Prispevkov: 67
Pridružen: 28 Jan 2010, 12:46

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a cizo89 » 09 Feb 2010, 21:44

LP
mene pa zanima če mi lohk kdo pove kak link do spletne trgovine da bi kupu ventilator pa še aktivni filtr.. pa da bi blo čim cenej najdu sm trenutno sam enga k pride 80evrov venti+ filtr...je možno kje dobit cenej?

cizo89
Prispevkov: 67
Pridružen: 28 Jan 2010, 12:46

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a cizo89 » 09 Feb 2010, 21:47

weed king
jz mislm da se ti ne splača... ker te cel tedn ni doma tko da kdo se bo tist cajt ukvarju z rastlincami ko te ne bo?

cereus
Prispevkov: 667
Pridružen: 16 Avg 2006, 12:14

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a cereus » 09 Feb 2010, 21:48

Mogoče misli, da bi kaj požel do počitnic??? Kakšne hitre (autoflowering) sorte bi mu verjetno kaj obrodile, kot Lowrider al kaj podobnega.
Moje mnenje...pa ostali?
>>OnePiecePuzzle>>

Some1
Prispevkov: 749
Pridružen: 03 Feb 2009, 19:52

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Some1 » 09 Feb 2010, 21:49

Eh cereus uzunaj se pa res nerabis kaj dost ukvarjat Ce najdes primeren plac, je cisto dovolj ce prides 1x na teden malo pogledat.

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 09 Feb 2010, 22:10

če najdeš primeren plac posadiš pa jeseni greš pobrat
No light, no buds!!!

Prezioso
Prispevkov: 172
Pridružen: 26 Feb 2009, 21:07

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Prezioso » 10 Feb 2010, 08:12

vse je, če, če, če.

toras
Prispevkov: 553
Pridružen: 10 Jan 2010, 17:12

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a toras » 10 Feb 2010, 13:04

a ma kdo semena od lowryder REG.

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a tornado » 10 Feb 2010, 14:08

Do začetka glavnih počitnic ne bo nič, takrat zadeve šele cvetet začnejo. Še autoflowerji nebi končali pravčas pomojem, oz bi jih mogu prezgodi ven dat tako da bi blo bol švohizem
The newb is back.

valvazor
Prispevkov: 37
Pridružen: 27 Jan 2010, 19:22

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a valvazor » 10 Feb 2010, 16:17

aha aha...pol lahko pustim čez teden rožo tam,grem med vikendom pogledat in to bo to?sj med počitnicami bom večkrat zdraven hvala vam za odgovore
80m2 x 2 + bela ograja

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 10 Feb 2010, 19:28

A ma kaj veze če je žarnica obrnjena navpično ali vodoravno v boxu ?
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.