Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
cizo89
Prispevkov: 67
Pridružen: 28 Jan 2010, 12:46

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a cizo89 » 06 Mar 2010, 12:39

kam pa nj grem nabavt u kalio?

sunce
Prispevkov: 74
Pridružen: 30 Avg 2009, 10:59

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a sunce » 06 Mar 2010, 14:14

U pizdo matrno. Kam za vraga misliš, da ljudje hodijo kupovat zemljo. Pa kaj hudiča je narobe z vami. Js ne zastopm, a ste res lahko tako zelo razvajeni, ali pa ste res tako zelo zabiti. Preberi kurčev forum, saj je zanimiv in ti gotovo ne bo škodilo.

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 06 Mar 2010, 14:17


bocu80
Prispevkov: 315
Pridružen: 08 Nov 2009, 17:11

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a bocu80 » 06 Mar 2010, 16:11

Quote:

U pizdo matrno. Kam za vraga misliš, da ljudje hodijo kupovat zemljo. Pa kaj hudiča je narobe z vami. Js ne zastopm, a ste res lahko tako zelo razvajeni, ali pa ste res tako zelo zabiti. Preberi kurčev forum, saj je zanimiv in ti gotovo ne bo škodilo.




točn tak! v mesnici boš težk dobu kvalitetno zemljo!
COME TO THE DARK SIDE - WE HAVE COOKIES

cizo89
Prispevkov: 67
Pridružen: 28 Jan 2010, 12:46

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a cizo89 » 06 Mar 2010, 16:13

kwas sitn sj sm si dost prebrav sam eni hvaljo balkoniko drugi da je premočna za mlade rastline..pol pa pač prašam za najbolš razmerje NPK pa itd k neb rd da mi jih skur k nimam nwm kaj velik keša da bom skos kupvov te semenke... pa prašu sm za humovit universal če ga majo tud kaliji k mi ga je en kle gor predlagu

WeedSeeder
Prispevkov: 157
Pridružen: 25 Okt 2009, 17:19

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WeedSeeder » 06 Mar 2010, 16:33

a se kej duva skoz steklenice za vlaganje??
Motaj, motaj, motaj

cizo89
Prispevkov: 67
Pridružen: 28 Jan 2010, 12:46

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a cizo89 » 06 Mar 2010, 17:49

Quote:

a se kej duva skoz steklenice za vlaganje??



tebe zanima če je kj vonja skos steklenice za ulaganje? Nwm k sva mela s frendom je tud on daju ke not pa kukr jz vem ni se nč vohal če je bla zaprta

verhc
Prispevkov: 356
Pridružen: 28 Feb 2010, 21:40

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a verhc » 06 Mar 2010, 18:06

a bi blo dost da bi 1x na teden zalil rožo z približn 1l vode?
Ik rook hennep

cizo89
Prispevkov: 67
Pridružen: 28 Jan 2010, 12:46

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a cizo89 » 06 Mar 2010, 18:18

Quote:

a bi blo dost da bi 1x na teden zalil rožo z približn 1l vode?



sj se hecaš ? če se nimaš časa ukvarjat z rastlino z zalivanjem itd rajš ne met oz. vrjetn se ti ne da vsak dan zalivat tko da si uštimi avtomatsko zalivanje ne pa celega litra vode naenkrat

verhc
Prispevkov: 356
Pridružen: 28 Feb 2010, 21:40

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a verhc » 06 Mar 2010, 18:19

ni to d se mi ne da samo nimam časa...
Ik rook hennep


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.