Pa glih v eni izmed lukenj sem opazil nekaj manjših mravelj...
vsekakor se lahko iz cakalnice ask old farts..presedete v diagnostiko bolnih rastlin ...Lojzetov uprasalnik je skoraj ,da obvezen(z razlogom)lazje odkrijemo tezavo,ce vam pa to ni vsec pa pejte specialistu...DrGreenuuu..na hiter mozno...koker vidim bi reku ,da si naredu najpogostejso napako,mozno je tud ,da mas kaj mikro prijatelckov,zalivanje,temp...in se se najde ,da naus mislu predlagam tko kot sem gor napisu Lojzetov vprasalnik pa bo.Lp 
Quote:
No, spet jaz. Tokrat imam vprašanje glede zalivanja. Kot sem že povedal, vsak dan zjutraj dajem ven na sonce moje rastlinice do večera, nato pa jih spravim notri, na okensko polico.
Zanima me, koliko je potrebno zalivat rastline da ne bo preveč. Namreč vsak dan, ko jih dam notri je zemlja čisto suha. Trenutno delam tako, da vsak dan zalijem toliko, da priteče voda ven skozi lonček. Zanima me, ali je to preveč, da ne bodo rastline zgnile oz. da bodo preveč zalite.
Hvala!
Po forumu brska: 3 in 0 gostov
Opozorilo
Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.
Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.