Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
cannaboy
Prispevkov: 231
Pridružen: 12 Nov 2010, 21:02

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a cannaboy » 14 Apr 2011, 21:27

nekje sem zasledil da se autoflowerja nesme vršičkat in me zanima če je to res?

GreenHorn
Prispevkov: 50
Pridružen: 12 Apr 2011, 16:23

Re: Ask old farts a question *DELETED*

OdgovorNapisal/-a GreenHorn » 14 Apr 2011, 21:29

Post deleted by GreenHorn

GreenHorn
Prispevkov: 50
Pridružen: 12 Apr 2011, 16:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a GreenHorn » 14 Apr 2011, 21:31

Quote:

GreenHorn, Jorge Cervantes je dosti bolši in ti opiše prou use do potankosti.


Lp




mja sej njegov dvd sm tut pogledu, sam mi je Green bol zanimiv

1412162325
Prispevkov: 216
Pridružen: 30 Jan 2011, 11:04

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a 1412162325 » 14 Apr 2011, 21:31

pušim samo ganðo in hašiš iz Maroka

GreenHorn
Prispevkov: 50
Pridružen: 12 Apr 2011, 16:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a GreenHorn » 14 Apr 2011, 21:32

Quote:

haha green horn kr celo kilo jih kup pa boš glavni grower v lj haha ti nisi normaln =)



lol jst nism iz lublane :Ð
če dobiš 1 kilo semen za 5€ lol! xD

1412162325
Prispevkov: 216
Pridružen: 30 Jan 2011, 11:04

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a 1412162325 » 14 Apr 2011, 21:40

ko člov misli da je na tem forumu že vse doživu gre negdo uprašat če bi lahko ptičji foter posadu

da ti js odgovorim, ker drug ziher nebo odgovarjal na te bedarije!!!!

1. to je hrana za ptiče
2. je to seme industrijske konoplje in
3. seme je obdelano tako da ne kali, ker je namenjeno hranjenju ptičev in za nič druzga,



@izanci kaj če bi pogledav male oglase ?
pušim samo ganðo in hašiš iz Maroka

gonzalez
Prispevkov: 147
Pridružen: 31 Okt 2010, 16:42

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a gonzalez » 14 Apr 2011, 22:53

hahahaaahaha dobri ste
zdej pa zaresno vprašanje: jupolova kanta (oz. čist ista, sm ne jupolova) je zadost velika za dve rastlini? sta pa večinoma sativi (če ima kakšno vezo). zanima pa me, ker nameravam saditi malenkost nad tlemi

matevzturk
Prispevkov: 91
Pridružen: 27 Feb 2011, 16:59

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a matevzturk » 15 Apr 2011, 12:15

prosim če iskušeni mojstri skritizirate moj SCROG, to je moj prvi grow tako da so vse kritike dobrodošle!

http://img808.imageshack.us/i/dsc02685m.jpg/

http://img718.imageshack.us/i/dsc02684v.jpg/

LP

godfella
Prispevkov: 169
Pridružen: 24 Nov 2010, 16:19

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a godfella » 15 Apr 2011, 16:55

cannaboy, brez zamere ampak po sami logiki bi lahko vedel.
No ajde se zgodi da kdo pač res neve.
Ne da se ga nesme vršičkat, ampak ni pametno
zgolj zaradi tega ker je to autoflower in ima 2-3 tedne vege, torej če ga vršičkaš si bo mogla rastlina sprva opomosti, ampak preden si bo opomogla bo že zacvetela, torej imaš manjši yield torej ne da se nesme ampak se ti ne splača.Sploh pa autoflowerji začnejo cvetet pri 7 štuku, šele pri četrtem naj bi se vršičkalo tako da bi biu yeildn res majhen.
Popravte me če se motim, ampak tako si jaz razlagam.

Lp


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.