Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
subaru
Prispevkov: 114
Pridružen: 21 Okt 2011, 08:42

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a subaru » 08 Nov 2011, 21:54

hja tut pri sogu se splača vršičkat! ko se klon prime ga vršičkaš in ga še vegaš okrog 10 dni pol pa na cvet!

sejko
Prispevkov: 202
Pridružen: 19 Avg 2010, 19:47

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a sejko » 09 Nov 2011, 00:57

Kje bi lahko kupil tole



in Y okovja za žarnice?

cereus
Prispevkov: 667
Pridružen: 16 Avg 2006, 12:14

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a cereus » 09 Nov 2011, 18:11

Vprašanje za forumaše

Feminizirana roža oprašena in potem ta semena kolk je tle verjetnosti, da bodo ta semena regular ali hermiči?

bushman
>>OnePiecePuzzle>>

neznanecjs
Prispevkov: 56
Pridružen: 22 Mar 2010, 17:48

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a neznanecjs » 09 Nov 2011, 22:50

Eno vprašanje...
Koliko % mislite da se bi poznalo na pridelku,če bi imel namesto 12 ur svetlobe 11,5 ur?
5%, 20%,...???
(sprašujem samo za mnenje, ali pa če je kdo to probal, ali bral o tem..)
Aja, gre pa za en tehnični problem, zato sprašujem..-drgač bi mel itak 12/12.

Hvala in lp

sethom
Prispevkov: 226
Pridružen: 03 Apr 2009, 18:10

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a sethom » 09 Nov 2011, 23:22

Quote:

Vprašanje za forumaše

Feminizirana roža oprašena in potem ta semena kolk je tle verjetnosti, da bodo ta semena regular ali hermiči?

bushman



tok kot mam jst izkušne če je oprašene od druge bilke bi mogle bbit regular
Ewery leaf has 2 sides...
But only 1 leafe is beutifull on both sides...

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a lasulja » 10 Nov 2011, 10:22

@cereus odvisno s cem je opraseno, ce je s samcem so regular semena
@neznanec - isti ti je kurac sploh zato ker 12/12 rezim ni dbest ker sativ pod takim rezimom ne bos sfural oziroma bojo cvetele v tri pm
police in helicopter search for marihuana ...

jeGGer
Prispevkov: 180
Pridružen: 30 Avg 2006, 15:05

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a jeGGer » 10 Nov 2011, 12:07

Quote:


@neznanec - isti ti je kurac sploh zato ker 12/12 rezim ni dbest ker sativ pod takim rezimom ne bos sfural oziroma bojo cvetele v tri pm




kaj mislis s tem?

tnx, lp
excuse me while i light my splif, from reality i just cant drift, so im staying with the splif

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a lasulja » 10 Nov 2011, 16:37

tako kot sm napisal
12/12 al pa 11.30/12.30 je isti k.
razni haze, thai in vse ostale tropske sative pod rezimom 12/12 navadno sploh ne zacnejo cvetet dokler ne skrajsas dneva na 11.30, v dolocenih primerih je potrebno skrajsat dan tudi na 9.30 ur, kar u praksi pomeni da ce jih bos drzal na 12/12 bos cez dva meseca izvedel spol in nato cakal na bude se naslednjih 6 mesecev pa se ne bojo nikoli nabili
police in helicopter search for marihuana ...

LukaTheGrower
Prispevkov: 43
Pridružen: 07 Jul 2010, 10:37

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a LukaTheGrower » 10 Nov 2011, 19:44

lasulja:

a pol se hazov in thai varijant ne splača met v nizek indoor boxu.?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron