GOBICE

Sadje, zelenjava, zdravilne, okrasne in psihotropne rastline
Drekonja
Prispevkov: 148
Pridružen: 10 Dec 2008, 13:41

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a Drekonja » 23 Jan 2009, 22:52

Pri tartufih je problem ker rabi poleg sebe živ organizem. Se mi zdi, da rabijo drevo (nevem al iglavca al listavca), ker sproščajo iz korenin neke stvari ki jih tartufi rabijo, zato je problem zagotovitt take pogoje. Baje da se nekaj trudijo, ampak jim še ni čisto uspelo ustvarit takih pogojev kot v naravi...

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a tornado » 24 Jan 2009, 00:52

Oh nevermind sem mal pogledu, zdej vem zakaj sem prestavu ta eksperiment... preveč ene zajebancije pa po mojem še precej bolj občutljiva stvar kot konoplja.
The newb is back.

Dukeman
Prispevkov: 13
Pridružen: 07 Jun 2008, 20:08

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a Dukeman » 24 Jan 2009, 13:49

Kakšna je kazen, če te dobijo z gobami ?

bane
Prispevkov: 277
Pridružen: 12 Feb 2007, 18:37

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a bane » 24 Jan 2009, 16:08

Verjetno tričetrt policistov sploh neve kaj so gobice...

Uporabniški avatar
ekolog
Site Admin
Prispevkov: 1630
Pridružen: 08 Mar 2005, 02:02
Kontakt:

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a ekolog » 24 Jan 2009, 16:29

Quote:

Kakšna je kazen, če te dobijo z gobami ?




Enaka kot je za konopljo. 40 do 200 € za manjše količine, namenjene enkratnemu lastnemu uživanju. Od 400 € do zaporne kazni za večje količine. Zaporna kazen (prvič je možno dobiti tudi pogojno) v primeru, da gre za organizirano združbo (več oseb).
LP, ekolog

sopor
Prispevkov: 176
Pridružen: 18 Jan 2006, 23:10

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a sopor » 24 Jan 2009, 19:25

glede tartufov... baje da se da dobit sadike hrasta, ki majo korenine že kolonizirane. po sam posadiš pa čakaš. aja pa psa/prasca rabš, da jih najde.
LOAD BONGS, NOT GUNS

laibach
Prispevkov: 673
Pridružen: 28 Jan 2005, 18:57

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a laibach » 24 Jan 2009, 20:48

Tisti ki neveste kako se goji vpišite v google gobice za telebane =D

Glede tiste firme ko za 2€ dobiš pa se čaka en mesec približno
LiveSTONED

FINc
Prispevkov: 86
Pridružen: 08 Avg 2006, 13:03

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a FINc » 28 Jan 2009, 14:46

Kako vi vzdržujete tapravo temperaturo v fruiting chamberju?
Sam sem od frenda dobil grow kit (izi začetniška varjanta) in ga bom dau v terarij in pokril s prozorno folijo in to bo moj fruiting chamber.Kul?Vlažil bom pa s tisto šprico za okna čistit, ene 3x na dan.

volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a volkds » 30 Jan 2009, 16:08

ce je kdo tolk prjazn od starih prdcov da mi podari ksn sporeprint... bi bil krepko hvalezen...

for old times hehe

Dukeman
Prispevkov: 13
Pridružen: 07 Jun 2008, 20:08

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a Dukeman » 02 Mar 2009, 22:51

Jaz bom naročal trose ( inekcije ) če ima kdo kako željo... 13€ po komadu . Lp


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron