GOBICE

Sadje, zelenjava, zdravilne, okrasne in psihotropne rastline
gozdar
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2010, 20:45

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a gozdar » 24 Dec 2010, 12:01

@BLISK: Hja, pametno je da jih pobereš preden da začnejo gniti. Priporočam po koncu flusha in pred namakanjem, ko je substrat in micelij najbolj kompakten.

@Tatarlol:
Malo še počakaj. Najbrž ni panike sploh.


@NewRose:
1. v mycoboxu ni riža
2. po vrhu niso hranljive snovi
3. dokler je belo je veselo
4. preberi si zadnjih 25 strani
Pogoste težave:
http://marlek.com/problem/N - Dušik
http://marlek.com/problem/Mg - Magnezij

Uporabniški avatar
jah
Prispevkov: 651
Pridružen: 09 Okt 2010, 13:14
Kraj: Mariborska cesta 7, Celje

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a jah » 24 Dec 2010, 12:38

Quote:

evo moje bele pike. kolega je rekel, da jih je on imel pri vsakem flushu, ampak le na začetku. Pri meni še niso izginile.
Ve kdo kaj je to?





Tote bele pike ti bodo izginile v roku enega do 2h dni, brez skrbi. Tote pike so se tudi meni naredile na b+ in pomje usem, saj gre očino pač za tako vrsto gob, pač tako kot imajo mušnice pike, imajo tudi te gobe.
welcome to my lab where you can choose your own dreams.

Tartarlol
Prispevkov: 521
Pridružen: 17 Maj 2010, 16:17

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a Tartarlol » 25 Dec 2010, 10:56

Heh, tiste zgornje gobe včeraj poslikane so danes konec =O
in nimajo pikic.
zanima me kako naredim pavzo med flushi?
ne nalijem not vode in samo dam lid in tako pustim zaprto?

gozdar
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2010, 20:45

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a gozdar » 25 Dec 2010, 12:51

V hladilnik dej. Na cca 8 stopinj.

Tartarlol
Prispevkov: 521
Pridružen: 17 Maj 2010, 16:17

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a Tartarlol » 25 Dec 2010, 14:48

nimam te možnosti. vodo lahko not nalijem za teden dni recimo?
Hvala gozdar, res pomagaš z odgovori!

gozdar
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2010, 20:45

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a gozdar » 25 Dec 2010, 19:40

Daj ven ali v kleti, saj je pa zunaj mrzlo. Pa ne nalivaj not vode če misliš pavzo met.

Tartarlol
Prispevkov: 521
Pridružen: 17 Maj 2010, 16:17

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a Tartarlol » 25 Dec 2010, 19:43

ok tnx. sem že razmišljal, dabi dal ven ja =D

gozdar
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2010, 20:45

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a gozdar » 25 Dec 2010, 19:46

Aja pa mimogrede... upam da ne boš dlje časa delal pavze?
Do 2 mesca še gre, potem pa hitro izgubljajo na potentnosti.

MushroomMedic
Prispevkov: 44
Pridružen: 15 Dec 2010, 13:33

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a MushroomMedic » 25 Dec 2010, 19:47

Bog ne daj pustit plavat v vodi več kot 24 ur.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron